Szukaj

Szokujące nagranie z Turcji. Policjanci brutalnie pobili turystkę. Kobieta miała być „niestosownie” ubrana [WIDEO]

09-10-2017 14:14
pobicie turystki w Turcji Fot. CREWDIGGATIMETV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Wstrząsające nagranie z Turcji obiegło media. Policjanci skatowali turystkę z Kirgistanu, która przyjechała do Antalyi na wakacje. Muzułmańskim stróżom prawa nie spodobał się strój kobiety.

Turcja to kraj w którym dominującym wyznaniem jest islam. Nakazy religijne często wpływają na prawo. Nawet jeżeli chodzi o turystów odwiedzających ten kraj. Przykładem jest szokujące zdarzenie, które miało ostatnio miejsce niedaleko lotniska w Antalyi w Turcji.

Na nagraniu widać jak policjanci biją leżącą na jezdni kobietę. Kiedy ta próbuje podnieść się, jest kopana, bita pałką i ciągnięta po ziemi za włosy. Widzimy, że nikt nie reaguje i nie pomaga kobiecie.

Koniecznie przeczytaj: Francja: Muzułmanie blokują ulicę, policja ich ochrania, a imam wzywa do... zabijania niewiernych [WIDEO]

Czytaj też: Przerażające wyniki francuskiego raportu. Muzułmanie przejmą Europę Zachodnią za… 40 lat

Jak podaje „Hurriyet Daily News” pobicie miało być według świadków reakcją na „niewłaściwy strój” turystki z Kirgistanu. Ubranie kobiety było rzekomo zbyt prześwitujące.

Po tym jak nagranie trafiło do sieci i dowiedziały się o nim władze w Antalyi, zapowiedziano, że winni brutalnej interwencji poniosą konsekwencje. Policjanci trafili do aresztu, ale jeden z nich, który miał mieć mniejszy udział w pobiciu, został wypuszczony następnego dnia. Drugi z funkcjonariuszy oczekuje w areszcie na rozprawę w sądzie.

Takie zachowanie wobec drugiej istoty żywej jest nie do zaakceptowania. Jako organizacja zajmująca się pilnowaniem porządku, nie możemy zgodzić się, by nasi pracownicy zachowywali się w ten sposób - brzmi oficjalne oświadczenie miejscowej policji.

Warto przeczytać: Imam przekonuje, że według prawa szariatu można ożenić się z własną… córką [WIDEO]

Podziel się