Szukaj

Donald Trump wściekły po pytaniu od żydowskiego dziennikarza. Zmiażdżył go w swoim stylu [WIDEO]

18-02-2017 14:45
Donald Trump, prezydent USA Fot. Gage Skidmore / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Izraelskim dziennikarz Jaki Trux z Ami Magazine w czasie konferencji prasowej zasugerował amerykańskiemu prezydentowi, że mało robi w kwestii zwalczania antysemityzmu. Donaldowi Trumpowi puściły nerwy.

Niezbyt dobre relacje prezydenta USA z częścią amerykańskich mediów widoczne są od dawna. Donald Trump bojkotuje niektórych nieprzychylnych mu dziennikarzy, wyjątkowo nerwowo reaguje też na pytania, którą są próbą manipulacji.

Tym razem przekonał się o tym żydowski dziennikarz, który zarzucił prezydentowi, że przymyka oko na antysemityzm. Pytanie padło w czasie konferencji, która odbyła się zaledwie kilka dni po tym, jak Trump zażądał od Izraela wycofania się z dalszej ekspansji na terytoria palestyńskie.

Koniecznie przeczytaj: Oficjalnie: Donald Trump przyjedzie do Polski

Czytaj też: Donald Trump 45 prezydentem USA [WIDEO]

Po pierwsze, jestem ostatnią osobą, która może być posądzona o antysemityzm. Po drugie – rasizm. Ostatnia osoba, która może być posądzona o rasizm. W rzeczywistości zrobiłem wiele, by mniejszości rasowe miały równe szanse w walce o głosy wśród republikanów… – odpowiedział oburzony prezydent.

Trux próbował zakrzyczeć Trumpa, jednak ten nie pozwolił mu na to i odpowiedział w swoim stylu.

Cicho. Ucisz się! Widzicie, on skłamał.. Chciał zadać proste pytanie… witamy w świecie mediów – podsumował amerykański prezydent.

Warto przeczytać: Dlaczego Donald Trump nie podał ręki Angeli Merkel? Biały Dom odpowiada

Podziel się