Szukaj

To nie Bliski Wschód czy Afryka. Tak wygląda jedno z europejskich miast [WIDEO]

06-09-2017 02:06
Imigranci, Włochy Fot. Danilo Calvani / Facebook
Podziel się

Wiele europejskich państw w wyniku prowadzonej otwartej polityki emigracyjnej zmieniło się nie do poznania. Krótki filmik nagrany we Włoszech pokazuje jak bardzo.

Społeczność muzułmańska rozrasta się w Europie w bardzo szybkim tempie. Imigranci z Afryki czy Bliskiego Wschodu nie integrują się i przenoszą na Stary Kontynent swoją kulturę i zwyczaje. Ulice i dzielnice wielu europejskich miast coraz częściej przypominają to, co możemy oglądać w krajach arabskich.

Udowadnia to filmik opublikowany niedawno przez włoskiego internautę. Oglądając kolejne ujęcia z ulic miasta, aż ciężko uwierzyć, że to jeszcze są Włochy. Nagranie, które ma już na Facebooku prawie 800 tys. wyświetleń, jest szeroko komentowane i masowo udostępniane.

Koniecznie przeczytaj: Kolejna groźna choroba znana z Afryki zaatakowała we Włoszech. Odnotowano już dziesiątki zachorowań

Czytaj też: To nie Bliski Wschód, ani nawet Francja czy Włochy. Muzułmanie modlą się pod blokiem na… polskim osiedlu [WIDEO]

Niestety to tylko jeden z niepokojących filmów nagranych we Włoszech w ostatnim czasie. Poniżej można zobaczyć materiał wideo zarejestrowany 24 sierpnia w Rzymie w trakcie starć imigrantów z policją. Zamieszki wybuchły po tym, jak podjęto próbę eksmisji „uchodźców” z nielegalnie zajmowanych przez nich budynków.

Warto przeczytać: Witold Gadowski: „Uchodźcy są katalizatorem, który ma zmienić świat” [WIDEO]

Podziel się