Szukaj

Haga - kolejne europejskie miasto opanowane przez muzułmanów [WIDEO]

03-10-2017 16:26
Muzułmanie w Hadze Fot. Voice of Europe‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Haga to kolejne europejskie miasto, które zmieniło się w ostatnich latach niemal nie do poznania „dzięki” proimigracyjnej polityce władz. Społeczność muzułmańska w Holandii stanowi coraz większą część populacji i coraz częściej to ona zaczyna mieć decydujący głos w wielu sprawach.

W internecie pojawiają się kolejne nagrania z europejskich miast, które w dobitny sposób pokazują postępującą na Starym Kontynencie islamizację. Po szokujących filmach zarejestrowanych m.in. w Paryżu czy Monachium lawinę komentarzy w mediach społecznościowych wywołało nagranie z Hagi, która jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast Holandii.

Na filmie widać potężną grupę muzułmanów, którzy maszerują ulicami Hagi, wykrzykując „Allahu Akbar”. Po obejrzeniu tego nagrania ciężko domyślić się, że chodzi o miasto, które jest siedzibą holenderskiego rządu, parlamentu i rodziny królewskiej. Mamy raczej wrażenie, że film zarejestrowano w któryś z państw Bliskiego Wschodu.

Koniecznie przeczytaj: Francja: Muzułmanie blokują ulicę, policja ich ochrania, a imam wzywa do... zabijania niewiernych [WIDEO]

Czytaj też: Przerażające wyniki francuskiego raportu. Muzułmanie przejmą Europę Zachodnią za… 40 lat

Warto przeczytać: To nie Bliski Wschód, ani nawet Francja czy Włochy. Muzułmanie modlą się pod blokiem na… polskim osiedlu [WIDEO]

Podziel się