Szukaj

Francuzi są w szoku. Teledysk nagrany w więzieniu pokazuje, jak wygląda życie skazanych imigrantów [WIDEO]

14-08-2017 11:24
Imigranci we francuskim więzieniu, Gronoble Fot. ACTU Pénitentiaire / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Klip nagrany przez rapera Bibi Craveur w wiezieniu niedaleko Grenoble wywołał oburzenie francuskich internatów. Teledysk dobitne pokazuje, że zamknięcie w zakładzie karnym to żadna kara dla imigrantów, którzy łamią prawo. Wręcz przeciwnie.

Od dawna wiadomo, że francuskie służby nie radzą sobie z ogromną przestępczością wśród imigrantów. Nagrania z policjantami uciekającymi przed goniącymi ich „uchodźcami” to już klasyka, która coraz mniej dziwi.

Okazuje się jednak, że nie tylko ze ściganiem przestępców Francuzi mają problem. Imigranci, nawet jeżeli trafią za kratki, to ich pobyt w więzieniu wygląda raczej jak wakacyjny odpoczynek niż jakakolwiek kara - czym zresztą sami się chwalą.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmańscy imigranci terroryzują niemiecki kurort. Mieszkańcy i turyści są zastraszeni

Czytaj też: Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają zachwycone nimi Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

Na teledysku nagranym przez rapera Bibi Craveur widać imigrantów imprezujących przy suto zastawionym stole. Pokazane są także inne rozrywki osadzonych, takie jak oglądanie meczy, granie w gry na konsoli, a nawet palenie marihuany.

Klip po publikacji w sieci wywołał oburzenie wśród internautów. Nic zresztą dziwnego. Imigrantom przebywającym w zakładzie karnym powodzi się zapewne lepiej niż niejednemu Francuzowi żyjącemu na wolności.

Warto przeczytać: Imigranci skazani za gwałty na dzieciach. Uchodzili za autorytety w walce z rasizmem i mową nienawiści

Podziel się