Szukaj

Polski poseł miażdży BBC ws. imigrantów. Dziennikarz stacji robił wszystko, aby nie padły niewygodne fakty [WIDEO PL]

15-12-2017 18:19
Dominik Tarczyński w BBC Fot. Masakracja / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński udzielił dzisiaj krótkiego wywiadu brytyjskiej stacji BBC. Tematem rozmowy była nielegalna imigracja i zagrożenia z nią związane.

Dominik Tarczyński w czasie wywiadu powiedział, że unijna polityka dotycząca imigracji była od początku nietrafiona. Poseł dodał, że wymuszanie na krajach członkowskich UE przyjmowania kwot imigrantów jest niedorzeczne, zwłaszcza, że chodzi o nielegalnych imigrantów, a nie o prawdziwych uchodźców.

Dziennikarz BBC prowadzący rozmowy próbował przekonać, że mowa o „zaledwie” kilku tysiącach osób w przypadku Polski.

Koniecznie przeczytaj: Rasizm w BBC. Staże tylko „dla ludzi czarnego, azjatyckiego lub innego nie białego pochodzenia etnicznego” [FOTO]

Czytaj też: Wielka Brytania i Stany Zjednoczone wspierają ISIS? BBC donosi o tajemniczej ewakuacji bojowników Państwa Islamskiego

Poseł PiS zapytał, co w takim razie z kolejnymi latami. To jest to, co chcieli zrobić w 2017 r. Co w przypadku, jeżeli wybuchnie kolejna wojna? Jakie kwoty zostaną przydzielone Polsce w 2018r, 2019 r. lub w przyszłości? To nie m sensu – zaznaczył Tarczyński.

Brytyjski dziennikarz wyraźnie próbował bronić unijnej polityki imigracyjnej, jednak polski poseł nie dawał za wygraną. Przypomniał o atakach terrorystycznych, które miały miejsce m.in. w Wielkiej Brytanii. W odpowiedzi dziennikarz oskarżył go islamofobię i usiłował negować każdy podawany przez polskiego polityka argument – wszystko, aby na antenie nie padły niewygodne dla lewicowej stacji poglądy.

Wywiad poniżej:

Warto przeczytać: Donald Tusk dostał pytanie w języku angielskim. Po tej odpowiedzi wszyscy zaniemówili [WIDEO]

Podziel się