Szukaj

USA: Występ taneczny agenta FBI mógł zakończyć się tragicznie. Niespodziewanie wystrzeliła jego służbowa broń [wideo]

04-06-2018 16:58
Tańczący agent FBI Fot. ABC News / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Niedawno agent FBI postanowił pochwalić się umiejętnościami tanecznymi w barze w Denver. Ewolucje, które wykonywał, robiły duże wrażenie na obserwujących go imprezowiczach. Jednak przez moment zrobiło się bardzo niebezpiecznie, gdyż niespodziewanie wypadła jego służbowa broń, która następnie po jej podniesieniu samoczynnie wystrzeliła. W wyniku tego incydentu jedna osoba została ranna.

Jak widzimy na nagraniu, mężczyzna prezentuje umiejętności taneczne i daje pokaz breakdance’u. Na początku wszyscy są zachwyceni. Jedna w pewnym momencie podczas jednego z przewrotów, agentowi FBI wysuwa się broń z kabury. Gdy funkcjonariusz podnosi pistolet, ten niespodziewanie wystrzela. W wyniku tego przypadkowego postrzału  ranna zostaje jedna osoba. Jak potwierdziły amerykańskie media, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Koniecznie przeczytaj: Skandaliczne słowa Georgette Mosbacher ubiegającej się o stanowisko ambasadora USA w Polsce. Jest reakcja polskich dyplomatów

Czytaj też: Prezydent USA Donald Trump podpisał ustawę 447. Bardzo wymowne komentarze znanych polskich publicystów

Przedstawicielka miejscowej policji Marika Putnam poinformowała, że tańczący agent Federalnego Biura Śledczego nie został aresztowany. Wiadomo, że w momencie tego zdarzenia nie był na służbie. Władze nie podały dotychczas jego danych personalych do publicznej wiadomości. Obecni badane są wszystkie okoliczności tego niezbezpiecznego incydentu. 

Warto przeczytać: Donald Tusk skrytykował Donalda Trumpa. Unijny polityk jest rozczarowany postawą USA: „Pozbyliśmy się wszelkich złudzeń”

Podziel się