Szukaj

Spróbuj się nie śmieć. Tak Antifa walczyła z kapitalizmem w Hamburgu [FOTO]

09-07-2017 11:27
Walka z kapitalizmem w McDonaldzie Fot. Andy Keel‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Szczyt G20 w Hamburgu przebiega w tle wielkich zamieszek wywołanych przez antyglobalistów. Zwolennicy skrajnej lewicy demolują miasto i toczą kolejne bitwy z policją. Warto jednak zwrócić uwagę jaką hipokryzją wykazują się rzekomi przeciwnicy globalizmu i kapitalizmu.

Hasło, pod jakim protestowali w Hamburgu lewicowi demonstranci brzmiało: „Rewolucyjna demonstracja antyG20”. Jedną z głównych dewiz Antify i podobnych organizacji stało się natomiast „Opanować G20 – zatopić kapitalizm”.

Walka z kapitalizmem pojawiała się jako hasło na wielu transparentach czy ubraniach noszonych przez protestujących. Jak jednak zauważyli internauci, „idee” głoszone przez lewicę wywołującą zamieszki w Hamburgu niekoniecznie miały przełożenie na praktykę.

Koniecznie przeczytaj: Dostawca pizzy wjeżdża w sam środek zadymy w Hamburgu i... zostaje entuzjastycznie przywitany [WIDEO]

Czytaj też: Wymowna rozmowa ojca z synem w Hamburgu. „Tato, to nasz samochód płonie?” [WIDEO]

W sieci pojawiają się kolejne zdjęcia z demonstrantami, którzy „walczą z kapitalizmem”, zakładając buty Nike, żywiąc się w McDonaldzie czy robiąc sobie selfie przy pomocy iPhone’a.

Warto przeczytać: Skrajna lewica zachwycona słowami… Adolfa Hitlera. Genialny trolling Antify [WIDEO]

Podziel się