Szukaj

USA: Tajemniczy latający obiekt nad Teksasem. W sieci pojawiła się fala spekulacji [wideo]

10-09-2018 21:51
USA: Tajemniczy latający obiekt nad Teksasem Fot. The Hidden Underbelly 2.0 / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

W sieci opublikowano film ukazujący nietypowy obiekt latający, który przemieszczał się nad Teksasem. Został on nagrany w pobliżu tajnej amerykańskiej bazy wojskowej. Zdaniem niektórych komentatorów, jest to tajemniczy, trójkątny samolot TR-3B.

Autor nagrania zauważył tajemniczy obiekt na niebie w El Paso w Teksasie. Jak przyznał w rozmowie z „Daily Star”, ten niecodzienny widok nakłonił go do zatrzymania samochodu, którym jechał do pracy i nagrania filmu: 

Patrzyłem jak zwykle na wschód słońca, stojąc na czerwonym świetle. Po kilku minutach spojrzałem w prawo i zobaczyłem świecący trójkąt i pomyślałem, że to dziwne, więc zrobiłem kilka zdjęć i krótki film.

Koniecznie przeczytaj: Rosyjski samolot bombowy przechwycony nad terytorium… Danii. Wojsko pokazało nagranie z eskorty „Niedźwiedzia” [WIDEO]

Czytaj też: Niesamowite nagranie „burzy stulecia” w Australii. Filmik z szalejącym żywiołem bardzo szybko stał się hitem internetu [WIDEO]

Jak zauważają media, w pobliżu miejsca, w którym pojawił się tajemniczy obiekt latający, znajduje się pas rakietowy White Sands należący do bazy wojskowej amerykańskiej armii. Co ciekawe, jest on uważany, za największą i zarazem najbardziej tajemniczą instalację wojskową w USA. 

Portal nczas.com przypomniał, że White Sands był niegdyś wykorzystywany podczas testów nowo opracowywanej broni. Był też pierwszym na świecie poligonem doświadczalnym dla bomby atomowej. Prawie wszystkie badania broni eksperymentalnej przeprowadzone w tym miejscu są udokumentowane.

Jeden z internautów napisał, że tego rodzaju zjawiska są często widywane w tym regionie. Z kolei inny komentator zasugerował, że jest to tajemniczy, trójkątny samolot TR-3B. Podobnego zdania była również inna osoba, która stwierdziła, że jej zdaniem jest to tajemniczy wojskowy obiekt latający służący do patrolowania nieba.

Warto przeczytać: Pentagon: Niebezpieczny incydent na Morzu Czarnym. Prowokacyjne zachowanie rosyjskiego pilota mogło doprowadzić do tragedii [WIDEO]

Podziel się