Szukaj

Tajemnicza śmierć Polaka w Wielkiej Brytanii. 40-letni mężczyzna osierocił trójkę dzieci

08-10-2018 17:27
Brytyjska karetka Fot. EDDIE / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Jak poinformował portal Birmingham Live, zmarł 40-letni Polak, który kilka dni temu został przewieziony do jednego z miejscowych szpitali. Mężczyzna został znaleziony na ulicy. Był wówczas nieprzytomny. Nieoficjalnie mówi się, że mógł sam spaść ze schodów lub został z nich zepchnięty.

Mężczyzna był ojcem trójki dzieci. Najmłodsze ma 10, najstarsze 18 lat. Z relacji jego kuzynki wynika, że 40-latek ciężko pracował, by zapewnić byt swoim bliskim.

W sobotę 29 września br. po raz pierwszy od dłuższego czasu udał się wraz ze znajomymi do baru „Klimat Polski”. Nad ranem, około 4:30 rano został znaleziony na ulicy. Nieprzytomnego Polaka przewieziono do szpitala, gdzie zmarł po kilku dniach.

Koniecznie przeczytaj: Tak muzułmanie przejmują angielskie miasta. Wymowny napis w Birmingham to tylko jeden z wielu przykładów [FOTO]

Czytaj też: Krwawa bójka na noże i maczety w brytyjskim Birmingham - w biały dzień, na ruchliwej ulicy. Jedna rzecz niezwykle wymowna [wideo]

Jak dotąd, nie ujawniono wyników sekcji zwłok. Nieoficjalnie media informują, że mężczyzna potknął się i spadł ze schodów lub też został z nich zepchnięty. 

W rozmowie Birmingham Live kuzynka zmarłego 40-latka zapewniała, że był dobrym, poukładanym i pracowitym człowiekiem:

Był rodzinnym człowiekiem. Zawsze dbał o swoje dzieci. Koledzy go lubili. Cieszył się, że wreszcie udało mu się ułożyć życie.

Zorganizowano zbiórkę pieniędzy na pomoc rodzinie zmarłego Polaka. Fundusze zbierane są za pomocą crowdfundingowego serwisu justgiving.com. Pieniądze mają umożliwić przetransportowanie ciała do ojczyzny oraz wynajęcie prawnika.

Warto przeczytać: Tajemnicza śmierć posła Rafała Wójcikowskiego. Prokuratura nie wyklucza udziału osób trzecich. Przesłuchano jednego z najbogatszych Polaków

Podziel się