Szukaj

Szwecja: Lewicowy dziennikarz zachęca do przyjmowania kolejnych imigrantów. „Dzięki temu unikniemy pożarów w przyszłości”

31-07-2018 19:59
Andreas Magnusson Fot. Andreas Magnusson / Facebook.com
Podziel się

Jak poinformował portal Voice of Europe, szwedzki nauczyciel i felietonista Andreas Magnusson znalazł rozwiązanie na to, by w przyszłości nie dopuścić do kolejnych plag pożarów. Jego zdaniem, należy w sprowadzić i osiedlić imigrantów na rozległych, lesistych i mało zaludnionych terenach.

Andreas Magnusson, w swoim artykule dotyczącym pożarów lasów, stwierdził, że w Szwecji doszło do plagu pożarów ze względu na małe zaludnienie rozległych obszarów leśnych. 

Zdaniem feletonisty, potencjalne zagrożenie pożarowe można ograniczyć do minimum. Jak napisał, należy jedynie sprowadzić imigrantów, którzy osiedlą się i tym samym zagospodarują rozległe tereny, które obecnie znajdują się niejako poza kontrolą ludzi.

Koniecznie przeczytaj: Szwecja: imigranci wrzucili petardę do wózka z niemowlęciem

Czytaj też: Szwecja: okazało się, że 82% skazanych za gwałty zbiorowe to imigranci. Teraz szwedzki rząd znalazł nowy sposób, aby to ukryć

W swoim tekście stwierdził, że dzięki osiedleniu imigrantów w lesistych terenach powstaną drogi, które będą „naturalnymi gaśnicami”. Kolejną korzyścią jest to, iż mieszkający na tych obszarach ludzie będą odpowiednio wcześnie wykrywać zagrożenie i alarmować o nim odpowiednie służby: 

Aby to umożliwić, będziemy potrzebowali większej liczby osób, którym przyznawany będzie azyl i należy zwiększyć imigrację zarobkową. Bardzo ważne będzie, abyśmy właściwie inwestowali w obszary wiejskie i aktywnie działaliśmy na rzecz lepszej integracji wszystkich nowych obywateli. Szwecja może ostatecznie stać się krajem, w którym ekstensywne pożary lasów staną się rzadkością.

Warto przeczytać: Lewicowa propaganda w Szwecji. „Szwecja musi się stać rajem dla emigrantów” [WIDEO]

Podziel się