Szukaj

Brutalna prawda o Szwecji. Tamtejszy polityk przedstawił wyjątkowo ponury obraz swojej własnej ojczyzny. „Nasz kraj jest chory” [WIDEO]

27-11-2017 23:47
Spot wyborczy Szwedzkich Demokratów Fot. Sverigedemokraterna / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Szwedzcy demokraci są ugrupowaniem partyjnym, które stanowczo sprzeciwia się liberalnej polityce imigracyjnej. W związku z tym obecnie urzędujący premier, a także wspierające go liberalne media, nazwają ich „rasistami” i „nazistami”.

Już w przyszłym roku w Szwecji odbędą się wybory parlamentarne. Właśnie z tego powodu, Demokraci wyprodukowali spot wyborczy, w którym skutecznie wypunktowali błędy obecnej władzy. Filmik został już opublikowany w internecie, zaś jego opisie zawarto następujące słowa:

Nasz kraj jest chory, a socjaldemokraci i liberałowie robią wszystko, co mogą, by ukryć problemy, które stworzyła ich własna polityka w naszym społeczeństwie. Ich lekkomyślne decyzje, niechęć do oceny rezultatów ich polityki i ich kłamstw. Stworzyli oni społeczeństwo, w którym teraz jesteśmy zmuszeni żyć. W tej chwili trwają przygotowania do naszej największej kampanii wyborczej, która odbędzie się za niecały rok.

Koniecznie przeczytaj: Były premier Szwecji: „Imigracja to jedna z najlepszych rzeczy, jakie przydarzyły się Szwecji”. Wytłumaczenie zwala z nóg

Czytaj też: Szwecja: Młoda dziewczyna nagrywała imigrantów w swojej okolicy. Bardzo szybko została przez nich zaatakowana [WIDEO]

W swoim spocie wyborczym Jimmie Åkesson, czyli przywódca partii Szwedzkich Demokratów ukazuje mroczny i ponury obraz kraju. Zwraca uwagę na toczące się od dłuższego czasu wojny islamskich gangów, napaście i gwałty na kobietach, a także bezradność policji walczącej o utrzymanie bezpieczeństwa. Według jego opinii za taki stan rzeczy odpowiadają obecne władze i wspierające ją liberalne media.

Pomimo, iż jest to spot wyborczy, to jednak nie można oprzeć się wrażeniu, że oddano w nim brutalną prawdę o stanie tamtejszego państwa.

Poniżej film „Szwedzki chaos”:   

Warto przeczytać: Szwecja: politycy chcą likwidacji własnego państwa. Apelują o utworzenie „Europejskiej Federacji”

Podziel się