Szukaj

Szwedzka policja nie radzi sobie z imigrantami. Dramatyczny apel [WIDEO]

29-06-2017 11:21
Oslo, zamieszki Fot. Boogi World / youtube / screen YouTube
Podziel się

Szef szwedzkiej policji otwarcie przyznał, że jego podwładni nie radzą sobie z panującym w kraju chaosem. Eksperci ONZ przewidują nawet wojnę domową i konieczność interwencji militarnej. Wszystko przez imigrantów.

Wygląda na to, że w końcu polityczna poprawność Skandynawów przegrała z wymykającą się spod kontroli rzeczywistością. Koniec robienia dobrej miny do złej gry. Szef szwedzkiej policji w publicznej telewizji już otwarcie przyznał, że funkcjonariusze nie radzą sobie z sytuacją, zwłaszcza w opanowanych przez imigrantów tzw. strefach no-go.

Pomóżcie nam! – zaapelował Dan Eliasson.

Jego słowa potwierdzają statystyki. Aż 80 procent szwedzkich policjantów chce odejść ze służby. Według policyjnego tajnego raportu, który wyciekł do mediów, liczba stref no-go wzrosła do 61. Dochodzi tam przemocy, gwałtów, strzelanin i podpaleń samochodów.

Koniecznie przeczytaj: Polityczna poprawność dotyka nawet klasykę literatury dziecięcej

Czytaj też: List samobójcy jako praca domowa. Nauczycielka zawieszona

Obawiam się, że to koniec dobrze zorganizowanego, spokojnego i egalitarnego społeczeństwa Szwecji, jakie znamy z przeszłości. Nie będę zdziwiony jeśli wkrótce wybuchnie tam wojna domowa. W niektórych miejscach można uznać, że już wybuchła - ocenia Johan Patrik Engellau, ekspert ONZ ds. sytuacji kryzysowych.

Na niektórych obszarach ekstremiści przejęli kontrolę. Zagrożone są podstawowe normy sprawiedliwości i spokoju społecznego. Policja się rozpada i jest coraz gorzej. W Szwecji mamy do czynienia z katastrofą – tak z kolei w swoim raporcie ocenia Magnus Ranstrop, ekspert ds. terroryzmu z Szwedzkiej Akademii Obrony Narodowej.

Podobne oceny potwierdzają policja i szwedzkie służby bezpieczeństwa. Według nich w kraju przebywają tysiące islamistów powiązanych z ISIS. Nawet w niektórych dzielnicach Sztokholmu panuje bezprawie.

Eksperci przewidują, że konieczna może być pomoc z zewnątrz.

Szwedzka policja na poparcie swojego alarmistycznego raportu dokonała kompilacji nagrań, pokazujących sytuację w strefach no-go.

Warto przeczytać: Większość Szwedów zarzuca mediom kłamstwa na temat imigrantów

Podziel się