Szukaj

Wkurzona Szwedka nie wytrzymała. Dziennikarka mówi, co naprawdę dzieje się w jej kraju [WIDEO PL]

29-04-2017 18:28
Szwedzka dziennikarka o Szwecji Fot. Religia Pokoju / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Ingrid Carlqvist, szwedzka dziennikarka w bardzo obrazowy sposób przedstawiła, jak jej kraj zmienił się w wyniku lewicowej polityki multi-kulti i niekontrolowanego napływu imigrantów z krajów muzułmańskich.

Dzisiaj żyję w Absurdystnie – w kraju, który może pochwalić się największą liczną odnotowanych gwałtów na całym świecie, gdzie istnieją setki tzw. „stref zamkniętych”, w których ludzie mieszkają poza szwedzkim społeczeństwem oraz gdzie gazety ukrywają te wszystkie fakty przed ludźmi – mówiła dziennikarka.

Carlqvist wyjaśnia, jak działania kolejnych rządów doprowadziły do zanegowania tożsamości narodowej Szwedów. Politycy przekonywali, że szwedzka kultura nie istnieje, a Szwedzi powinni być wdzięczni, że do ich kraju przybyło tylu ludzi z „prawdziwą kulturą i prawdziwymi tradycjami”.

Koniecznie przeczytaj: Szwedzki policjant opowiada, jak naprawdę wygląda sytuacja w strefach dla imigrantów [WIDEO]

Czytaj też: Zdjęcie, która podbija Internet. Ramadan jako „nowa szwedzka tradycja” [FOTO]

Dziennikarka przytoczyła słowa jednej z polityk, która w 2002 r. oświadczyła, że „Szwedzi muszą się zintegrować z nową Szwecją, bo stara Szwecja już nigdy nie powróci”.

W czasie swojego wystąpienia Carlqvist zaczęła także podawać kolejne szokujące statystyki związane z liczbą przestępstw dokonywanych w Szwecji przez imigrantów, dodając, że wszystkie te niewygodne fakty tuszowane są przez rząd i mainstreamowe media, a każdego, kto otwarcie o tym mówi, od razu nazywa się nazistą.

Warto przeczytać: „Obywatel Szwecji” zatrzymany przez policję w Gdańsku. Wydano za nim europejski nakaz aresztowania

Podziel się