Szukaj

Szwedzka Antifa zorientowała się, że w pobliżu przechodzi mężczyzna o prawicowych poglądach – nastąpił brutalny atak [wideo]

02-05-2018 21:48
Antifa pobiła Szweda Fot. Onlinemagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W całej Europie odbywają się strajki Kurdów. Również w Szwecji miał miejsce protest skierowany przeciwko prezydentowi Turcji. W manifestacjach uczestniczyli również członkowie środowisk lewicowych. W pewnym momencie doszło do pobicia przechodzącego w pobliżu Szweda.

Kurdowie już od kilkunastu dni strajkują w całej Europie. Powodem jest bezczynność państw Unii Europejskiej wobec tureckiej okupacji kurdyjskiego regionu Afrin. 1 maja w Szwecji obyły się marsze nawołujące do podjęcia interwencji przeciwko prezydentowi Turcji – Erdoganowi.

W manifestacjach chętnie wzięli udział lewicowi aktywiści. Wśród nich znaleźli się agresywni członkowie Antify. W pewnym momencie mężczyźni zobaczyli przechodzącego w pobliżu człowieka z koszulką, która przedstawiała generała Franco. Postanowiono więc „dać mu nauczkę”.

Koniecznie przeczytaj: Skandaliczna sytuacja w polskiej piłce – piłkarz Wisły oskarża trenera o pobicie. „Jesteś normalny czy debil? Zaraz ci przy...”

Czytaj też: Jeden z najbardziej znanych aktorów Hollywood otwarcie mówi o swojej wierze w Boga: „Zawsze zaczynam dzień na kolanach” [wideo]

Na nagraniu widzimy grupę osób atakującą wycofującego się mężczyznę. Początkowo zaatakowany próbował się bronić, jednak napastników było tak wielu, że nie miał on najmniejszych szans. Co istotne, niektórzy z agresorów mieli na sobie kamizelki odblaskowe – być może były to osoby odpowiedzialne za ochronę marszu. Jeśli tak, to kompletnie nie wywiązały się one ze swoich obowiązków.

Warto przeczytać: Chaos na ulicach Niemiec. Antifa wywołała w Hanowerze ogromne zamieszki. W ruch poszły armatki wodne. Są rani [FOTO+WIDEO]

Podziel się