Szukaj

Szwecja: 83% rzekomych uchodźców podających się za dzieci to dorośli

06-09-2017 00:25
Imigranci udający nieletnich uchodźców
Podziel się

Lewica od dawna próbują wmówić, że uchodźcy starający się o azyl w Europie to głównie kobiety i dzieci, a do tego sieroty. Prawda jest jednak zupełnie inna, co dobitnie potwierdzają wyniki najnowszego badania przeprowadzonego w Szwecji.

Szwedzka Krajowa Izba Lekarska 31 sierpnia opublikowała wyniki raportu dotyczącego wieku imigrantów. Wynika z nich, że aż 83% „uchodźców”, którzy podają się za dzieci, to tak naprawdę osoby dorosłe.

W trakcie badania, które rozpoczęto w marcu, zweryfikowano wiek 4107 osób ubiegających się o azyl i utrzymujących, że są dziećmi – w tym 146 kobiet i 3415 mężczyzn. Po sprawdzeniu okazało się, że aż 83% z nich podało nieprawdziwe informacje na temat swego wieku.

Koniecznie przeczytaj: Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają zachwycone nimi Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

Czytaj też: 48 imigrantów z Iraku zniknęło z niemieckiego ośrodka dla uchodźców tuż przy granicy z Polską

Na 146 kobiet podających się za dzieci 93 okazały się być osobami pełnoletnimi. Wśród 3415 mężczyzn oszukiwało aż 3322 z nich.

Takie oszustwa wśród imigrantów nie są niczym nowym ani zaskakującym nie tylko w Szwecji. Niepełnoletni uchodźcy, a do tego sieroty, mają o wiele większe szanse na uzyskanie azylu w europejskim kraju, a także na związaną z tym pomoc socjalną.

Raport z końca 2016 r. z Wielkiej Brytanii pokazał, że 68% wniosków o przyznanie statusu uchodźcy składanych przez osoby podające się za dzieci, tak naprawdę dotyczyło osób dorosłych. W Danii wykryto, że skala takich oszustw wynosiła 75%.

Warto przeczytać: Nagranie z Wielkiej Brytanii. Nielegalni imigranci wysiadają z naczepy polskiego tira na środku autostrady [WIDEO]

Podziel się