Szukaj

Szwecja: 35-letni imigrant gwałcił kobietę, a tuż obok spało jej dziecko. Zdecydowano, że sprawca nie zostanie deportowany

14-12-2017 18:33
Imigrant zgwałcił kobietę w Szwecji Fot. Jelen / www.stormfront.org / screen
Podziel się

Jak informują szwedzkie media, w Umea imigrant brutalnie zgwałcił kobietę w jej własnym domu. Co gorsza, gdy przestępca zaatakował swoją ofiarę, jej małe dziecko spało w sąsiednim pokoju.

Cały ten dramat rozegrał się tuż po tym, jak do domu kobiety przyszedł imigrant proszący ją to, by zarejestrowała się ona jako klientka pizzerii. Szwdka nie była jednak zainteresowana tą ofertą i zamknęła drzwi tuż przed nosem mężczyzny. Ten poczuł się upokorzony takim potraktowaniem i natychmiast postanowił wymierzyć karę. Wszedł do domu i ze słowami: „jestem prawdziwym mężczyzną i zaraz to udowodnię” rzucił się na kobietę, a następnie ją zgwałcił.

Koniecznie przeczytaj: Szokująca sytuacja w Szwecji. Ofiara brutalnego gwałtu zmarła tuż przed rozpoczęciem procesu. Gwałciciel… tylko na tym skorzystał!

Czytaj też: Szwecja: okazało się, że 82% skazanych za gwałty zbiorowe to imigranci. Teraz szwedzki rząd znalazł nowy sposób, aby to ukryć

Dla ofiary było to podwójnie trudne przeżycie, gdyż sama został brutalnie potraktowana, a jednocześnie cały czas obawiała się o swoje dziecko śpiące w sąsiednim pokoju, by i jemu nie stała się jakaś krzywda.

To nie pierwsze tak poważne przestępstwo popełnione przez tego mężczyznę. Usłyszał już kilka wyroków skazujących m.in. za wykorzystywanie kobiety, ale także za inne niezgodne z prawem czyny. Tym razem otrzymał karę pozbawienia wolności na okres 30 miesięcy i dodatkowo został zobowiązany do wypłacenia odszkodowania w wysokości 116028 koron szwedzkich, czyli 11600 euro za szkody poniesione przez kobietę. Natomiast pomimo tych czynów nie podjęto decyzji o jego deportacji.   

Warto przeczytać: Były premier Szwecji: „Imigracja to jedna z najlepszych rzeczy, jakie przydarzyły się Szwecji”. Wytłumaczenie zwala z nóg

Podziel się