Szukaj

Szokujące zeznania świadka ws. morderstwa włoskiej nastolatki. Imigrant miał ją poćwiartować żywcem

28-03-2019 17:14
Włoska policja Fot. Chris Sampson / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Jak poinformował włoski dziennik „Il Giornale”, świadek brutalnego zabójstwa Włoszki, 18-letniej Pameli Mastropietro, Vincenzo Marino zeznał przed sądem, że morderca, nigeryjski handlarz narkotyków, poćwiartował swoją ofiarę, gdy ta jeszcze żyła.

Z ustaleń „Il Giornale” wynika, że Marino to kluczowy świadek w procesie nigeryjskiego handlarza narkotyków Innocenta Oseghale’a. Został aresztowany w tym samym czasie co afrykański imigrant. W trakcie przesłuchania przyznał, iż widział, jak zginęła Mastropietro.

Jak wynika z jego zeznań, nigeryjski dealer narkotyków najpierw zgwałcił swoją ofiarę, później zaczął się z nią przepychać. W trakcie szarpaniny zadał jej precyzyjny cios nożem w okolice wątroby. Wówczas młoda kobieta przewróciła się i straciła przytomność.

Koniecznie przeczytaj: USA: Nielegalny imigrant nie chciał się poddać policji. Został zastrzelony… z jego własnej broni [WIDEO +18]

Czytaj też: San Marino odpowiada na złośliwe uwagi Muellera. Riposta miażdży!

Innocent Oseghale opuścił miejsce zbrodni i udał się po innego mężczyzny, który miał pomóc w pozbyciu się ciała dziewczyny. Gdy wrócili razem, myśleli, że ich nastolatka umarła, więc zaczęli ćwiartować jej ciało. 

Włoski dziennik „Il Giornale” ustalił, że dziewczyna miała w tym czasie odzyskać przytomność i zaczęła krzyczeć. Wtedy Nigeryjczyk zadał jej kolejny i zarazem śmiertelny cios nożem. 

Vicenzo Marino ujawnił również, jak Nigeryjczyk pozbył się zwłok:

Umył ciało wybielaczem, by nie było wiadomo, czy umarła z przedawkowania, czy została zamordowana. Powiedział, że w lodówce jest worek do wkładania kawałków, ale nie mieściły się w nim i musiał ją przeciąć i umieścił w dwóch walizkach.

Poćwiartowane zwłoki Pameli Mastropietro w lutym 2018 roku we włoskiej gminie Pollenza. Ukryto je w kliku walizkach.

Warto przeczytać: Włochy: Nagi imigrant dewastował miasto Bolzano. Tak wyglądała jego szaleńcza akcja [wideo]

Podziel się