Szukaj

Szokujące zachowanie szwedzkiego turysty w Bułgarii. Kopnął w twarz kobietę pracującą w hotelu [WIDEO]

10-06-2017 00:46
Szwed kopie bułgarską sprzątaczkę Fot. Skandynawia Info / YouTube / screen YouTube
Podziel się

53-letni Szwed został zatrzymany przez bułgarską policję, po tym jak dopuścił się brutalnego ataku na pracującej w hotelu kobiecie. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak mężczyzna kopie ją w twarz.

Zdarzenie miało miejsce 3 czerwca br. w popularnej turystycznej miejscowości Słoneczny Brzeg. Na nagraniu widać szwedzkiego turystę, który zatrzymuje się przy sprzątającej korytarz kobiecie. Wymienia z nią kilka słów, po czym kobieta wraca do pracy. Wtedy mężczyzna, nie wiedzieć czemu, kopie ją w twarz.

65-letnia pracownica hotelu w wyniku brutalnego uderzenia straciła na chwilę przytomność, odniosła także obrażenia głowy i szczęki.

Koniecznie przeczytaj: Szwedzki festiwal nie odbędzie się za rok. Powodem napaści seksualne i gwałt na 15-latce

Czytaj też: Szwedzki policjant opowiada, jak naprawdę wygląda sytuacja w strefach dla imigrantów [WIDEO]

Szwed w czasie wstępnej rozprawy tłumaczył, że był pod wpływem środków odurzających. Jednak nie przeprosił ofiary za atak.

Prokurator domaga się aresztu dla mężczyzny. Za napaść i chuligaństwo Szwedowi grożą trzy lata więzienia.

Policja oraz prokuratura strzegą porządku publicznego, a nie tylko turystów. Ten mężczyzna musi przestrzegać bułgarskiego prawa, a my nie możemy dopuszczać do zachowań grożących bułgarskim obywatelom, zwłaszcza w miejscu ich pracy – mówił we wtorek prokurator Sotir Tsatsarov, cytowany przez bułgarskie media.

Warto przeczytać: Niemiecki dziennik: Komisja Europejska chce wprowadzić euro we wszystkich krajach UE

Podziel się