Szukaj

Relacja polskiego kierowcy z Calais. „Jakbyś wjeżdżał do strefy wojny. Nie ma tygodnia, żebym nie miał na pace imigrantów” [WIDEO]

11-11-2017 21:03
polski kierowca Fot. wRealu24.pl / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Dżungla w Calais to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc znajdujących się we współczesnej Francji. Jest ono doskonałym symbolem fatalnej polityki imigracyjnej prowadzonej przez obecne elity europejskie.

O problemach związanych z Calais opowiedział polski kierowca, który często przejeżdża przez ten region Francji. W rozmowie z portalem wrealu24.pl potwierdził dotychczas znane informacje o przestępczej działalności imigrantów oraz wielu zaniechaniach popełnianych przez tamtejsze służby.

Polski kierowca oceniając aktualną sytuację w Calais stwierdził:

Sam wjazd do portu wygląda jakbyś wjeżdżał do strefy wojny. Wszędzie policja, wszędzie imigranci dookoła latają. Często blokują ruch, żeby zatrzymać ciężarówki, żeby wskoczyć na pakę i dostać się na drugą stronę. Robią to całkowicie nie zwracając uwagę na bezpieczeństwo innych ludzi. Oni nie szanują innych ludzi.

Odpowiadając na pytanie o słynną dżunglę znajdującą się w tym rejonie Francji, dodał:

Dżungla została zlikwidowana jako dżungla, ale pojawiły się trzy mniejsze obozy w okolicy Dunkierki i Calais. Jeden został zlikwidowany, widziałem jak tam ,,wyczesywali” imigrantów z krzaków, ale dwa obozy nadal zostały. Tak naprawdę nic się nie zmieniło. Może poza tym, że nie są teraz w Calais. Tylko w Calais był problem. Teraz jest problem na terenie całej północnej Francji.   

Kierowca zapytany o własne doświadczenia z imigrantami, powiedział:

Nie wiem od czego zacząć. Po prostu nie ma tygodnia, żeby się co nie działo, żebym nie miał na pace imigrantów. Najwięcej trafiło mi się 26. Stałem 120 km od portu. Kontener zaplombowany, założona sztaba. Ktoś musiał przyjechać w nocy przeciąć, wsadzić ich na pakę, zaspawać to wszystko z powrotem, zakleić, tak, żeby nie było śladu. Dopiero jak jechałem to coś mi nie pasowało. Zgłosiłem się więc do ochrony. Przybyli z psem i wyciągnęli z paki 26 skośnookich osób. Kartony oczywiście pootwierane, poniszczone, szkoda mówić. Po prostu dramat.

Poniżej prezentujemy nagranie wywiadu przeprowadzonego przez portal wrealu24.pl:

Koniecznie przeczytaj: Calais: Imigranci blokowali drogę i atakowali ciężarówki. Węgierski kierowca stracił cierpliwość [WIDEO PL +18]

Czytaj też: Calais: Imigranci usiłowali dostać się do ciężarówki. Zablokowali drogę betonowymi zaporami [WIDEO]

Warto przeczytać: Burza po brutalnym gwałcie na Francuzce w Calais. Rząd ukrywa przestępstwa imigrantów?

Podziel się