Szukaj

Szokujące słowa Polki mieszkającej na stałe w Szwecji. Jak naprawdę wygląda codzienne życie w tym kraju? [WIDEO]

07-11-2017 13:22
Polka w Szwecji Fot. wRealu24.pl / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Imigracja to zdaje się niejedyny poważny problem nękający dzisiejszą Szwecję. Utrata własnej tożsamości narodowej oraz prowadzenie skrajnie liberalnej polityki doprowadziła wręcz do wielu patologicznych sytuacji.

W Szwecji już w szkołach podstawowych promuje się ideologię „gender”. Lobbuje się również za możliwością adopcji dzieci dla par homoseksualnych, zaś dla uchodźców wydawane są specjalne poradniki z zakresu współżycia z „białymi kobietami”. Ponadto istnieje możliwość aborcji w każdym miesiącu ciąży. Kwestie ideologiczne decydują nawet o przyjmowaniu kandydatów do policji, którzy muszą charakteryzować się „nieszwedzkim” wyglądem oraz posiadać inne preferencje niż heteroseksualne.

Koniecznie przeczytaj: Najlepsi nauczyciele tylko dla imigrantów? Nowy, absurdalny pomysł wicepremiera Szwecji i ministra edukacji

Czytaj też: Przerażające nagranie ze Szwecji. Imigranci wpadli w furię i zaczęli okładać przypadkowych ludzi krzesłami [WIDEO]

Istnienie wspomnianych wcześniej zjawisk potwierdza Polka na co dzień mieszkająca w Szwecji, która w rozmowie z portalem wrealu24.pl powiedziała:

W szwedzkich szkołach jest bardzo duża indokrynacja. Nauka gender „weszła” do szkół bardzo mocno, dlatego, gdy córka wejdzie w wiek szkolny, planujemy wrócić do Polski. Już w podstawówce wtłacza sie dzieciom gender do głów, często czyta się bajki, w którym co prawda występuję para heteroseksualna, to jednak nauczyciel ma instrukcje, aby sugerować, że mogą też być pary homoseksualne lub dwaj transwescyci, którzy są razem.

Udzielając odpowiedzi na pytanie odnoszące się do zasad przyjmowania imigrantów do szwedzkiej policji podzieliła się własnym doświadczeniem:

Wczoraj spotkałam się z plakatem zachęcającym kobiety o obcym pochodzeniu etnicznym  lub innych preferencjach seksualnych do bycia w policji. Moi znajomi próbowali wielokrotnie dostać do tutejszej policji. Znajomi, który są wysokimi i dobrze zbudowanymi mężczyznami doskonale nadającym się do wykynywania do tego zawodu, otrzymali listy odmowne z wyjaśnieniem, że nie są osobami, których policja poszukuje. Gdy jeden pan zapytał ich dlaczego odmawiają mu przyjęcia do policji, usłyszał, że ma zbyt szwedzki wygląd.

Poniżej prezentujemy nagranie wywiadu przeprowadzonego przez portal wrealu24.pl:

Warto przeczytać: Były premier Szwecji: „Imigracja to jedna z najlepszych rzeczy, jakie przydarzyły się Szwecji”. Wytłumaczenie zwala z nóg

Podziel się