Szukaj

Szokujące odkrycie amerykańskich służb. Islamiści uczyli dzieci, jak przeprowadzać zamachy terrorystyczne [wideo]

09-08-2018 20:18
Islamiści szkolili dzieci do przeprowadzania zamachów Fot. CBS Evening News / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformowała amerykańska telewizja CBS, w stanie Nowy Meksyk policja zatrzymała pięcioro groźnych islamistów. Prowadzili oni obozowisko, w którym uczyli dzieci, jak dokonać zamachu terrorystycznego w szkole.

Wśród zatrzymanych są: 39-letni islamski duchowny Siraj Ibn Wahhaj, jego siostry Hujrah Wahhaj i Subhannah Wahhaj, szwagier Lucas Morton, a także Jany Leveille. Wszyscy oni prowadzili obozowisko, w którym uczyli 11 dzieci, jak przy użyciu broni palnej dokonać zamachu terrorystycznego w szkole. 

Policjanci odkryli to miejsce w trakcie poszukiwań 3-letniego syna imama. Warto zaznaczyć, że ten islamski duchowny był oskarżany o znęcanie się nad swoim dzieckiem. Gdy funkcjonariusze dotarli do obozowiska znajdującego się w Hrabstwie Taos, dokonali szokującego odkrycia. Oprócz 11 zupełnie zaniedbanych dzieci znaleźli również szczątki chłopca. Obecnie eksperci przeprowadzają ich identyfikację.

Koniecznie przeczytaj: Przerażąjaca wypowiedź islamskiego duchownego. Australijski imam wyjaśnia, dlaczego „codziennie można zabijać i gwałcić dzieci” [WIDEO]

Czytaj też: Skandal w USA. Ujawniono, jak w praktyce wygląda handel szczątkami abortowanych dzieci [WIDEO]

Na konferencji prasowej szeryf Jerry Hogrefe powiedział:

Jestem policjantem 30 lat i nigdy czegoś takiego nie widziałem. Ciężko w to uwierzyć. Te dzieci były głodne, spragnione, brudne. Bez butów, a za ubrania miały jakieś szmaty.

Śledztwo prowadzi teraz policja hrabstwa, stanowa i FBI. Trwają poszukiwania zaginionego chłopca. Zatrzymani prawdopodobnie odpowiedzą nie tylko za znęcanie się nad dziećmi, ale również zostaną oskarżeni o terroryzm. Do sądu trafiły bowiem już dokumenty potwierdzające to, iż przygotowywali swoich podopiecznych do przeprowadzenia zamachu w szkole.

Warto przeczytać: Bangladesz: Imam stwierdził, że według prawa szariatu kobiety nie powinny pracować w rolnictwie. Za swoje słowa odpowie przed sądem

Podziel się