Szukaj

Szokujący incydent w saudyjskim szpitalu. Pielęgniarki znęcały się nad noworodkiem. Opublikowały filmik w sieci [WIDEO]

05-01-2018 19:47
Pielęgniarki znęcały się nad noworodkiem Fot. عاجل بالفيديو / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Jak podaje Daily Mail, w jednym z saudyjskich szpitali doszło do skandalicznego incydentu. Otóż, pracujące w nim pielęgniarki znęcały się nad chorym noworodkiem. Jakby tego było mało, swoje haniebne zachowanie uwieczniły na nagraniu, które następnie opublikowały w internecie.

Dziecko trafiło do szpitala powodu  infekcji dróg moczowych. Przebywało w nim przez 10 dni. W tym czasie sprawujące nad nim opiekę pielęgniarki nakręciły „dowcipny” filmik, który następnie umieściły w sieci. Gdy ojciec noworodka zobaczył, co działo się z jego dzieckiem, był po prostu przerażony.  

Na nagraniu widzimy jak trzymająca dziecko kobieta ściska jego głowę, co powoduje powstawanie nietypowej mimiki twarzy. Co szokujące, podczas kręcenia filmu pielęgniarki bawią się w najlepsze. 

Koniecznie przeczytaj: Arabia Saudyjska: Skandal na Konkursie Piękności Wielbłądów. Hodowcy nielegalnie upiększali swoje zwierzęta ... botoksem

Czytaj też: Dowódca oddziału „umiarkowanych” rebeliantów syryjskich niszczy figurę Matki Bożej. Donald Trump przypomniał szokujące nagranie [WIDEO]

Niniejsze nagranie szybko zdobyło popularność w mediach społecznościowych. Jednak internauci bardzo mocno je skrytykowali, wyrażając przy tym duże oburzenie wobec tak skandalicznego zachowania pielęgniarek.

Sprawą bardzo szybko zajęli się saudyjscy urzędnicy, którym udało się zidentyfikować trzy pracownice szpitala położniczego, które miały udział tej skandalicznej „zabawie” z noworodkiem.

Interweniował również sam minister zdrowia. Natychmiast podjął decyzję o pozbawieniu pielęgniarek prawa do wykonywania zawodu. Kobiety więc nie będą mogły podjąć pracy w innej placówce medycznej.

 

Warto przeczytać: USA: Szokujące nagranie z akcji policyjnej. Czy to była egzekucja? Policjant zastrzelił nieuzbrojonego mężczyznę, który błagał go o litość [WIDEO]

Podziel się