Szukaj

Szokujące nagranie z Rosji. Staruszek miał problemy z przejściem przez pasy, więc niecierpliwy kierowca zaczął go… ciągnąć po drodze [WIDEO]

23-08-2017 12:28
Rosja, kierowca ciągnie staruszka po drodze Fot. Александр Григорьев / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Reakcje użytkowników dróg często bywają nerwowe, jednak to co zrobił jeden z kierowców na przejściu dla pieszych w Rosji, po prostu przeraża. Niecierpliwy mężczyzna w skandaliczny sposób postanowił usunąć z przejścia dla pieszych starszego mężczyznę.

Ofiarą agresji na drodze nierzadko padają piesi. Sytuacja zarejestrowana w Rosji jest jednak wyjątkowo bulwersująca. Na nagraniu widać staruszka, który chce przejść przez drogę na pasach. Senior poruszający się o lasce ma wyraźne problemy z poruszaniem się - na środku drogi zatrzymuje się i nie może iść dalej.

W tym momencie ze swojego auta wysiada jeden z kierowców. Wydawałoby się, że mężczyzna śpieszy z pomocą. Niestety. Kierowca usuwa staruszka z drogi w najszybszy możliwy sposób – ciągnąc go po drodze. Według Aleksandera Grigoriewa, który zarejestrował całe zdarzenie swoją kamerą, mężczyzna najpierw celowo powalił na ziemię staruszka.

Koniecznie przeczytaj: Ten kierowca miał sporo szczęścia. Przeżył nieoczekiwane zderzenie z… wozem opancerzonym [WIDEO]

Czytaj też: Szybciej nie znaczy lepiej. Idiotyczne zachowanie kierowcy w Bielsku-Białej [WIDEO]

Nagranie, które szybko obiegło rosyjski internet, trafiło również na policję. Kierowca, który siłą usunął z drogi starszego mężczyznę, jest obecnie poszukiwany.

Warto przeczytać: Kierowca Andrzeja Leppera o szczegółach tajemniczej śmierci lidera Samoobrony

Podziel się