Szukaj

Szokująca zbrodnia w USA! Nastolatek odciął głowę własnej matce [WIDEO]

09-03-2017 14:00
Flaga USA powiewająca na maszcie Fot. Mike Mozart / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Do makabrycznej zbrodni doszło w USA w hrabstwie Franklin. Policjanci, którzy przyjechali na wezwanie 18-latka, po dotarciu na miejsce przeżyli szok.

Gdy pojawili się funkcjonariusze, nastolatek wyszedł im naprzeciw. W jednej ręce trzymał nóż rzeźnicki, a w drugiej głowę 35-letniej kobiety. Szybko okazało się, że zamordowana osoba to matka 18-latka. W domu, gdzie doszło do tego zdarzenia, przebywały dwie siostry nastolatka, jednak nic im się nie stało. Dzieci znajdują się pod opieką ojca, a przestępca trafił do aresztu i będzie sądzony za morderstwo pierwszego stopnia.

Koniecznie przeczytaj: Kuriozalna sytuacja w USA! Uczniowie przeprosili za ubrania w barwach narodowych, bo uraziły uchodźców…

Czytaj też: Mariusz Max Kolonko komentuje wizytę Angeli Merkel w USA [WIDEO]

Policja nie podaje więcej szczegółów w sprawie sekcji zwłok matki Oliviera ani motywów, które kierowały mordercą w trakcie dokonywania zbrodni ze szczególnym okrucieństwem. Lokalna społeczność jest zszokowana. Sąsiedzi twierdzą, że jest to wyjątkowo spokojna okolica i wcześniej nie dochodziło do tego typu zdarzeń.

 

Warto przeczytać: Donald Trump zaostrzył przepisy wizowe dla Polków

Podziel się