Szukaj

To trzeba zobaczyć. Absurdalna reakcja imama na widok kobiety jedzącej banana. Muzułmanin mało się nie opluł ze złości [WIDEO]

18-01-2018 07:26
Imam się wścieka Fot. Imam Tawhidi / Facebook
Podziel się

Liberalny australijski imam irańskiego pochodzenia Mohammad Tawhidi jest znany z krytykowania swoich radykalniejszych kolegów po fachu. Tym razem znalazł prawdziwą perełkę.

Na swoim facebookowym profilu prezentuje nagranie, na którym przedstawia innego muzułmańskiego duchownego, który łamaną angielszczyzną wyzywa wszystkie kobiety hańbiące i „niszczące” hidżab. Temu radykalnemu imamowi nie podoba się w szczególności traktowanie hidżabu jako ozdoby, modnego dodatku do ubrania.

Szczególną agresję wykazał duchowny w stosunku do kobiety, która ubrana w hidżab jadła banana i zdjęcia z tej czynności wysyłała na snapchata. Najwyraźniej widok taki wzbudził u mężczyzny erotyczne skojarzenia.

Koniecznie przeczytaj: Przerażąjaca wypowiedź islamskiego duchownego. Australijski imam wyjaśnia, dlaczego „codziennie można zabijać i gwałcić dzieci” [WIDEO]

Czytaj też: To nie żart. L’Oreal zatrudnił muzułmankę noszącą hidżab do reklamy… szamponu [FOTO + WIDEO]

Może się to wydawać śmieszne, ale konsekwencje takiego toku myślenia są niestety poważne. W grudniu ubiegłego roku egipski sąd skazał piosenkarkę Shymę na dwa lata więzienia za to, że jadła ona banana w jednym ze swoich teledysków. Wideo zostało uznane za obsceniczne.

Niestety bowiem to ten radykalny brodacz jest reprezentatywny dla głównego nurtu islamu, a imam Tawhidi jest outsiderem i chyba nieprędko się to zmieni.

Warto przeczytać: Integracja się nie powiodła. Dzieci muzułmańskich imigrantów we Francji nagrywają przerażające teledyski [WIDEO]

Podziel się