Szukaj

Niemcy: Szefowa urzędu imigracyjnego w wieku emerytalnym i jej afrykański ukochany [WIDEO]

24-10-2017 23:29
Szefowa niemieckiego urzędu imigracyjnego w wieku emerytalnym i jej afrykański ukochany Fot. OnlineMagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Spora część obywateli Niemiec nadal zdaje się nie zauważać skutków kryzysu imigracyjnego. Podczas gdy wiele młodych kobiet i dziewczynek w Europie pada ofiarą gwałtów czy molestowania ze strony imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, niektóre panie chętnie wykorzystują okazywane im przez „uchodźców” zainteresowanie - wykazując się przy tym skrajną naiwnością.

W mediach pojawiają się kolejne informacje o starszych kobietach z Europy, które zakochują się w młodych imigrantach. Zazwyczaj jest to uczucie jednostronne, a obcokrajowcom najczęściej chodzi o zdobycie prawa do stałego pobytu w bogatych krajach Zachodu. Wydaje się, że tak było i w tym wypadku.

Niemka zarządzająca urzędem imigracyjnym pochwaliła się w internecie swoim nowym wybrankiem. Zapewne młody mężczyzna pochodzący z Afryki zupełnie przypadkiem zainteresował się o wiele starszą od siebie kobietą, która dzięki pełnionej przez siebie funkcji może zagwarantować mu stały pobyt w Niemczech.

Koniecznie przeczytaj: Młody Belg obronił dwie dziewczyny przed imigrantem z Afryki. Skończyło się dla niego fatalnie

Czytaj też: Niemcy: Imigrant z Afryki zablokował auto. Miał pecha. W środku byli Polacy [WIDEO]

Warto przeczytać: Niemcy są w szoku. 23-letni imigrant z Syrii zgwałcił… kucyka w berlińskim mini zoo. Wszystko na oczach małych dzieci

Podziel się