Szukaj

Szef kampanii Clinton uczestniczy w satanistycznych rytuałach!? [WIDEO 18+]

06-11-2016 01:30
John Podesta, szef kampanii Hillary Clinton Fot. Mark Warner / wikimedia.org / CC BY 2.0
Podziel się

Ostatnie maile ujawnione przez Wikileaks należą chyba do najbardziej kontrowersyjnych. Wynika z nich, że przewodniczący kampanii prezydenckiej Hillary Clinton, John Podesta zapraszany był na okultystyczne rytuały odprawiane przez znaną skandalistkę Marinę Abramović.

Mail opublikowany przez Wikileaks bez wątpienia może szokować. W wiadomości pochodzącej z 28 czerwca 2015 r. Abramović zaprasza brata Johna Podesty – Tony'ego do wzięcia udziału w okultystycznym rytuale wymyślonym przez satanistę Aleistera Crowleya, który nazwany jest „gotowaniem dusz” (ang. „spirit cooking dinner”).

Drogi Tony, nie mogę doczekać się „kuchni duchowej” u mnie. Czy sądzisz, że będziesz mógł mnie powiadomić, czy dołączy twój brat? - pisze Abramović.

Wiadomość została potem przesłana przez brata do Johna Podesty z zapytaniem, czy ten jest w Nowym Jorku, gdyż „Marina zaprasza na kolację”.

Koniecznie przeczytaj: Na kilka dni przed wyborami Donald Trump wygrywa w sondażu z Hillary Clinton

Czytaj też: To nie koniec wyborów w USA? Hillary Clinton może jeszcze zostać prezydentem!

W celu rozwiania wszelkich wątpliwości, Wikileaks wyjaśnia, czym jest „kolacja gotowania dusz”. W okultystycznym rytuale, bezpośrednio związanym z satanistyczną sektą założoną przez Crowleya, wykorzystuje się m.in. mleko z kobiecej piersi, krew menstruacyjną, spermę i męski mocz. Co więcej „gotowanie dusz” niekiedy jest elementem obrzędów łączących kult i akty seksualne.

Poniżej nagranie, na którym widać, jak Abramović w ramach „gotowania dusz” nanosi na ścianę za pomocą czerwonej substancji, która przypomina krew, napisy „zmieszaj świeże kobiece mleko ze świeżą spermą, pij w noce trzęsienia ziemi” oraz „rozetnij głęboko środkowy palec lewej dłoni ostrym nożem, żyw się bólem”.

Warto przeczytać: Hillary Clinton w okropnym stanie po przegranych wyborach. Złożyła jednak zdecydowaną deklarację [WIDEO]

Podziel się