Szukaj

Zabawna sytuacja w czasie szczytu G20. Macron robi wszystko, aby stanąć obok… Trumpa [WIDEO]

07-07-2017 20:23
Macron przeciska się do Trumpa, G20 Fot. CHANNEL90seconds / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Emmanuel Macron do tej pory raczej nie okazywał sympatii względem Donalda Trumpa. Tym bardziej prezydent Francji zadziwił amerykańskich dziennikarzy swoim dzisiejszym swoim zachowaniem w trakcie szczytu G20 w Hamburgu.

Komentatorzy stacji Fox News byli wyjątkowo rozbawieni, relacjonując „podchody” Emmanuela Macrona do Donalda Trumpa w czasie robienia pamiątkowego zdjęcia z dzisiejszego szczytu G20 w Hamburgu. Dziennikarze opisali całą drogę, jaką prezydent Francji musiał przebyć, aby móc stanąć obok Donalda Trumpa. Zaznaczyli, że to nagranie już stało się viralem.

Zobaczcie jak Macron, który jest teraz w środku, próbuje przedostać się do Donalda Trumpa, który stoi po lewej stronie w pierwszym rzędzie – komentował dziennikarz Foxa.

Koniecznie przeczytaj: Macron twierdzi, że terroryzm to efekt… zmian klimatu [WIDEO]

Czytaj też: Donald Trump przyjedzie do Polski? Reuters podaje konkretną datę

Przesuwa się w lewo, teraz pocałuje tą panią tutaj: „O przepraszam muszę iść dalej” – ironizowała współprowadząca.

Teraz przeciska się do pana Trumpa – o już jest – zobaczcie – dziennikarze nie wytrzymali i wybuchnęli śmiechem.

Nagranie w lepszej jakości można obejrzeć tutaj:

Przypomnijmy, że ta scena jest o tyle wymowna, że jeszcze dość niedawno – w czasie majowego szczytu G7 w Brukseli, Emmanuel Macron siłował się z Donaldem Trumpem na uściski dłoni.

Warto przeczytać: Dziwne zachowanie żony Macrona przy Donaldzie Trumpie. Kompletnie nie widziała, jak ma się zachować [WIDEO]

Podziel się