Szukaj

Szwecja: Syryjczyk odrzucony przez kobietę brutalnie zemścił się na jej matce. „W ten sposób odzyskałem poczucie własnej wartości”

01-02-2018 14:03
Szwecja Fot. Stefan Lins / flikcr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Jak poinformował portal Fria Tider, w szwedzkim nadmorskim kurorcie Pitea doszło do niezwykle dramatycznego zdarzenia. Otóż w grudniu 2017 roku 28-letni Syryjczyk postanowił oświadczyć się swojej wybrance serca. Gdy jednak kobieta nie wyraziła zgody na ślub, oburzony mężczyzna w akcie zemsty brutalnie zgwałcił jej matkę. Jak tłumaczył, tylko w ten sposób mógł odzyskać „poczucie własnej wartości”.

Podczas procesu kobieta zeznała, że wcześniej traktowała swojego oprawcę jak swojego młodszego brata.  Jak podkreśliła, była bardzo szczęśliwa, gdy Syryjczyk poprosił o rękę jej córki. Wszystko zmieniło się po traumatycznym wydarzeniu, do którego doszło 13 grudnia 2017 roku. Wówczas mężczyzna przybył do jej domu, by oficjalnie oświadczyć się swojej wybrance, ta jednak nie wyraziła zgody na ślub.

Po tej bolesnej dla imigranta chwili rozgorzała dyskusja, po której córka wybiegła z domu. Jak zeznawała kobieta, wówczas sama została z 28-letnim Syryjczykiem, aby pocieszyć go po tym odrzuceniu. Niedługo potem mężczyzna siłą wepchnął ją do sypialni i tam brutalnie zgwałcił.

Koniecznie przeczytaj: Szokująca sytuacja w Szwecji. Ofiara brutalnego gwałtu zmarła tuż przed rozpoczęciem procesu. Gwałciciel… tylko na tym skorzystał!

Czytaj też: Szwecja: Liczba przestępstw przekracza możliwości operacyjne policji. Funkcjonariusze zajmują się wyłącznie zabójstwami

Początkowo ofiara próbowała się bronić, jednak została pobita na tyle mocno, że na moment straciła przytomność. Dopiero, gdy odzyskała świadomość, uderzyła napastnika w szyję. Po tym ciosie mężczyzna uciekł z domu. Wkrótce znalazł się w rękach policji.

Syryjczyk zeznał w sądzie, że poczuł się  urażony tym, że wybranka odrzuciła jego oświadczyny. To właśnie z tego powodu - jak przekonuje - brutalnie zgwałcił jej matkę, aby właśnie w ten sposób odzyskać „poczucie własnej wartości”.

Warto przeczytać: Szokujące zachowanie Szwedki. Kobieta z premedytacją nie zgłosiła molestowania własnej córki. Obawiała się, że mieszkający w jej domu imigrant zostanie deportowany

Podziel się