Szukaj

Syn zbrodniarza hitlerowskiego, Hansa Franka ostrzega: „Nie ufajcie nam, Niemcom!” [WIDEO]

27-04-2017 12:37
Hardtalk Niklas Frank Fot. BBC News / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Hardtalk Niklas Frank, syn niemieckiego zbrodniarza Hansa Franka, generalnego gubernatora okupowanych ziem polskich w czasie II wojny światowej w wywiadzie dla angielskiej telewizji BBC ostrzegł, aby nie ufać Niemcom.

Nie ufajcie nam, Niemcom – nieoczekiwanie stwierdził Niklas Frank, 78-letni niemiecki pisarz, dziennikarz i korespondent wojenny.

Syn Hansa Franka, hitlerowskiego zbrodniarza wojennego, wyjaśniając co ma na myśli, powiedział, że jak długo niemiecka gospodarka dobrze prosperuje, a Niemcy dobrze zarabiają, to wszystko odbywa się według zasad demokratycznych.

Jednak wystarczy 5-10 lat poważnych problemów ekonomicznych, a sytuacja może diametralnie się zmienić i możliwa jest powtórka z II wojny światowej – ostrzegał Niklas Frank w BBC.

Koniecznie przeczytaj: Nazywał Polaków „g*wnem”, a siebie „hitlerowcem”. Niemiec Hans G. skazany [foto+wideo]

Czytaj też: Poruszający głos w obronie nienarodzonych dzieci. Słowa amerykańskiego aktora z zespołem Downa wzruszyły senatorów na Kapitolu [WIDEO]

Syn jednego z twórców totalitarnego systemu III Rzeszy, który zarządzał okupacją terenów polskich, niejednokrotnie mówił, że „gardzi” swoim ojcem za zbrodnie popełnione w Generalnym Gubernatorstwie podczas jego urzędowania.

Warto przeczytać: Szef niemieckiego kontrwywiadu: Doniesienia o „polowaniach na imigrantów” to celowa dezinformacja

Podziel się