Szukaj

Świąteczna reklama Tesco oburzyła internautów. W tle muzułmanie i para gejów z dzieckiem [WIDEO]

10-11-2017 17:03
Reklama świąteczna
Podziel się

Jedna z najpopularniejszych sieci handlowych wypuściła swój świąteczny spot reklamowy. Obecna w nim promocja islamu i związków homoseksualnych wywołała spore oburzenie wśród internautów.

Widzowie komentujący reklamę zwrócili uwagę na dwa propagandowe fragmenty. W pierwszym z nich widzimy muzułmanki w hidżabach przybywające w gościnę na święta, zaś w drugim parę homoseksualistów przygotowującą się do wspólnego obchodzenia świąt Bożego Narodzenia.

W związku z propagandowym przekazem płynącym z reklamy, internauci nawołują do bojkotowania tej sieci handlowej, argumentując, że Boże Narodzenie jest wyłącznie świętem chrześcijańskim i nie ma nic wspólnego z islamem. 

Koniecznie przeczytaj: Boże Narodzenie w cieniu islamskiego terroru. Betonowe zapory, uzbrojone patrole, stalowe barierki i wykrywacze metalu [FOTO+WIDEO]

Czytaj też: Wielka Brytania i Stany Zjednoczone wspierają ISIS? BBC donosi o tajemniczej ewakuacji bojowników Państwa Islamskiego

Amerykański „Newsweek” komentujący reakcje internautów ostrzega z kolei przed rosnącą islamofobią wśród brytyjskiego społeczeństwa.

Poniżej reklama Tesco:  

Warto przeczytać: Liczba polskich emigrantów rośnie. Najchętniej wybieranym kierunkiem Wielka Brytania

Podziel się