Szukaj

Dla młodej studentki kontakt z muzułmanami zakończył się tragicznie – została brutalnie pobita kijami za rzekome uprawianie seksu [wideo]

01-06-2018 17:02
Kobieta pobita w Ramadan Fot. hamza hamdati / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W internecie pojawiło się nagranie z brutalnego pobicia młodej studentki. Do zdarzenia doszło nad atlantyckim wybrzeżem Maroka. Powodem miało być rzekome uprawianie seksu w okresie ramadanu przez kobietę.

W muzułmańskiej kulturze okres ramadanu jest połączony z licznymi restrykcjami. Jedną z nich jest wstrzemięźliwość seksualna. Wśród radykalnych zwolenników religii islamu nieprzestrzeganie zasad jest surowo karane.

W sieci pojawił się film, który został nagrany w regionie Safi położonym nad atlantyckim wybrzeżem Maroka. Widzimy na nim zakrwawioną kobietę, która prosi rozgniewany tłum o litość. Młoda studentka tłumaczy, że przybyła ze swoim kierowcą w celach badawczych.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmański imigrant tłumaczy, że można poślubić i uprawiać seks z 9-letnią dziewczynką [WIDEO]

Czytaj też: Zdjęcie, która podbija Internet. Ramadan jako „nowa szwedzka tradycja” [FOTO]

Rozgniewani muzułmanie twierdzili, że kobieta uprawiała seks w okresie ramadanu, co uznali za ogromną zbrodnię. Wymiana zdań ze studentką oraz kierowcą nie pomogła – zakapturzeni ludzie uzbrojeni w kije zaatakowali po raz kolejny.

Nagranie można obejrzeć poniżej:

Warto przeczytać: 53-letni Pakistańczyk skazany za seks z 13-latką z Polski

Podziel się