Szukaj

Strzelanina podczas turnieju e-sportowego. Są zabici i ranni. Przerażające nagranie z transmisji na żywo [+18 wideo]

26-08-2018 22:39
USA, strzelanina na Florydzie, Jacksonville Fot. LatestHipHopDailyTv / You Tube / screen YouTube
Podziel się

W Jacksonville na Florydzie w czasie turnieju gier wideo doszło do strzelaniny. Kilka osób nie żyje, wielu jest rannych. Do sieci trafiło nagranie z transmisji na żywo, w czasie której słychać wystrzały i krzyki ofiar.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w godzinach wieczornych czasu polskiego. W centrum handlowym The Jacksonville Landing na Florydzie odbywał się e-turniej gry wideo NFL Madden 19. Rozgrywki było transmitowane na żywo. W pewnym momencie ktoś zaczął strzelać.

Media powołując się na źródła policyjne, mówią o 4 zabitych i ok. dziesięciu poważnie rannych. Biuro szeryfa podało, że jedna osoba podejrzana o użycie broni została zastrzelona. Nie wiadomo, czy był więcej niż jeden sprawca. Policja, która przeszukuje obiekt, zaleciła nie zbliżać się do GLHF Game Bar, w którym doszło do strzelaniny.

Koniecznie przeczytaj: Dramatyczne nagranie ze strzelaniny w USA. 19-latek zamordował w szkole na Florydzie 17 osób. Coraz więcej wiadomo o sprawcy [WIDEO+FOTO]

Czytaj też: PILNE: Strzelanina w centrum Paryża. Są ofiary. Wszystko wskazuje na zamach terrorystyczny [WIDEO]

Warto przeczytać: Strzelanina w Teksasie. Napastnik otworzył ogień w kościele. Co najmniej 27 osób nie żyje [FOTO+WIDEO]

Podziel się