Szukaj

Brytyjczyk w czasie spaceru po Londynie natknął się na stoisko muzułmanów. Był zszokowany tym, co zobaczył [wideo]

24-08-2017 15:36
Stoisko w Londynie z darmowym Koranem Fot. Gav Clark‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Muzułmanie w Wielkiej Brytanii obecnie stanowią pokaźną część populacji wielu angielskich miast. W miejsce kościołów budowane są kolejne meczety, a islamscy kaznodzieje mają pełną swobodę działania, nawet na ulicy.

Brytyjczyk opublikował na swoim koncie na Twitterze nagranie z Londynu, na którym pokazał stoisko ustawiono na ulicy przez muzułmanów. Dwóch starszych mężczyzn rozdawało darmowy, przetłumaczony na język angielski Koran i zachęcało do czytania „świętej księgi islamu”.

Autor filmu zszokowany był tym, jak wielkie zainteresowanie wywołała akcja prowadzona przez muzułmanów. Do stoiska podchodziły nawet dzieci w wielu szkolnym.

Koniecznie przeczytaj: Tak muzułmanie przejmują angielskie miasta. Wymowny napis w Birmingham to tylko jeden z wielu przykładów [FOTO]

Czytaj też: Muzułmanie urządzili polowanie w centrum miasta. „Zwierzyną” byli biali chrześcijanie. „Dlaczego nie jesteś muzułmaninem?”

Warto przeczytać: Po zamachu w Barcelonie „Charlie Hebdo” punktuje islam. Trafny komentarz satyryków wywołał oburzenie... europejskich mediów [FOTO]

Podziel się