Szukaj

Imigrant z Somalii chciał zgwałcić młodą kobietę. Nieprzytomny wylądował w szpitalu

29-12-2016 17:20
Witamy uchodźców Fot. Anthony Brewster / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

19-letni Somalijczyk atakując kobietę w barze, zapewne nie spodziewał się, że jego potencjalna ofiara będzie w stanie się skutecznie obronić. Imigrant po nieudanej próbie gwałtu na 23-latce nieprzytomny wylądował w szpitalu. Jak się okazało tego samego wieczoru okradł inną kobietę.

Do zdarzenia doszło w mieście Klagenfurt w Austrii. Imigrant z Somalii, który ubiegał się w tym kraju o azyl, w czasie świąt Bożego Narodzenia próbował zgwałcić 23-letnią kobietę. Swoją ofiarę „wypatrzył” w lokalnym barze. Austriaczka jednak okazała się silniejsza od napastnika i była się w stanie obronić. Kobieta na tyle skutecznie odparła atak, że imigrant stracił przytomność i został przewieziony do szpitalu. Policja mogła go przesłuchać dopiero kilkadziesiąt godzin po zdarzeniu. 19-latek po przebudzeniu stwierdził, że nic nie pamięta.

Koniecznie przeczytaj: Przerażające sceny. Imigranci próbują zgwałcić młodą dziewczynę [WIDEO]

Czytaj też: Trzech imigrantów przez trzy godziny gwałciło Szwedkę. Wszystko transmitowali „na żywo” w Internecie [WIDEO]

Tymczasem na policję zgłosiła się także druga kobieta, która zeznała, że Somalijczyk wcześniej okradł ją w damskiej toalecie w tym samym barze.

Warto przeczytać: Tak imigranci „witali” Nowy Rok w Szwecji i w Niemczech [WIDEO]

Podziel się