Szukaj

Grozili jej muzułmanie. W odpowiedzi wrzuciła do sieci nagranie, na którym podpala Koran [WIDEO]

26-12-2016 21:30
Słowaczka, która spaliła Koran YouTube / screen YouTube
Podziel się

Młoda Słowaczka aktywnie działała na rzecz uświadamiania swoim rodakom, z jakimi zagrożeniami wiąże się islam. W związku z tym wielokrotnie otrzymywała pogróżki od muzułmanów. Dziewczyna jednak nie przestraszyła się, wręcz odwrotnie.

Autorka zamieszczonego poniżej nagrania w odpowiedzi na groźby ze strony muzułmanów, którym nie podobała się jej antyislamska działalność, postanowiła podrzeć Koran, podpalić go i pokazać wszystko w Internecie.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie na Słowacji weszło prawo, które w praktyce oznacza delegalizację islamu. Szacuje się, że mniejszość muzułmańska liczy w tym kraju od 2 tys do 5 tys. osób, a według nowego prawa, żeby dany związek wyznaniowy mógł być oficjalnie uznawany przez państwo, musi mieć minimum 50 tys. wiernych. Na Słowacji nie ma ani jednego meczetu i chyba w najbliższych latach nie ma szans, aby powstała tam jakakolwiek muzułmańska świątynia.

Koniecznie przeczytaj: 72 dziewice dla muzułmanina w raju to nieprawda? Znawca Koranu skutecznie obnażył kłamstwa lewicowych mediów [WIDEO]

Czytaj też: Holandia: muzułmanie mają prawo życzyć homoseksualistom okrutnej śmierci

Warto przeczytać: Niemcy: islamiści planowali atak na przedszkole

Podziel się