Szukaj

Skrajna lewica zachwycona słowami… Adolfa Hitlera. Genialny trolling Antify [WIDEO]

08-07-2017 13:24
Adolf Hitler Fot. nieznany / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Akcja, którą przeprowadził amerykański bloger doskonale pokazuje, że skrajna lewica ma wyjątkowo zbieżne poglądy z niemieckim zbrodniarzem, którego tak nienawidzi. Aktywiści z Antify, nie wiedząc, że słyszą słowa Adolfa Hitlera, reagowali aplauzem na socjalistyczne i antykapitalistyczne przemówienie przywódcy III Rzeszy.

Mike Cernovich z ruchu Alt-right zamieścił filmik z prowokacji, jaką przeprowadził w czasie demonstracji Antify. Prawicowy publicysta wszedł między lewicowych aktywistów i przeczytał im fragment wypowiedzi Adolfa Hitlera z 1 maja 1927 r. Przywódca niemieckich narodowych socjalistów ostro krytykował wtedy kapitalistyczny ustrój i zapowiadał zniszczenie go wszelkimi możliwymi sposobami.

Działacze Antify z entuzjazmem zareagowali na słowa Hitlera – oczywiście zupełnie nie zdając sobie sprawy, kogo oklaskują. Film z udanym „trollingiem” lewicy podbija teraz sieć.

Koniecznie przeczytaj: Spróbuj się nie śmieć. Tak Antifa walczyła z kapitalizmem w Hamburgu [FOTO]

Czytaj też: Imigranci i lewica starli się z policją w Berlinie [WIDEO I FOTO]

Warto jednocześnie zwrócić uwagę, że reakcja działaczy Antify wcale nie dziwi. Mimo iż skrajna lwica wyjątkowo chętnie nazywa nazistami niemal wszystkie osoby reprezentujące prawicowy światopogląd, nie jest tajemnicą, że narodowy socjalizm reprezentowany przez Adolfa Hitlera był ideologią lewicową, mającą bardzo wiele wspólnego z rozwijającym się wtedy komunizmem.

Warto przeczytać: Według francuskiego uczonego, lewica próbuje wykorzystać islam jako narzędzie

Podziel się