Szukaj

Skandaliczny wyrok sądu! Uwierzył w idiotyczne tłumaczenia miliardera i uniewinnił go od zarzutu gwałtu

28-07-2017 11:08
Flaga Wielkiej Brytanii
Podziel się

Brytyjski sąd uniewinnił saudyjskiego miliardera, oskarżonego o gwałt. Sędzia uznał, że… doszło do wypadku. Oskarżony tłumaczył, że „przewrócił się” na ofiarę.

O sprawie donosi „The Independent”.

Oskarżony to 46-letni potentat na rynku nieruchomości, Saudyjczyk Ehsan Abdulaziz, który miał dopuścić się gwałtu na nastolatce.

Wydawało się, że w tym przypadku gwałciciel się nie wywinie. Dzięki badaniom, przeprowadzonym na poszkodowanej, i znalezieniu jego nasienia i DNA, bezspornie dowiedziono kontaktu fizycznego. Sama dziewczyna zeznała, że Saudyjczyka poznała w jednym z londyńskich nocnych klubów. Kiedy obudziła się nad ranem w jego apartamencie, była gwałcona.

Koniecznie przeczytaj: Brytyjski sąd wydał wyrok za… czytanie Biblii

Czytaj też: Rada orzekła, że za gwałt trzeba odpłacić gwałtem. Za zbrodnię brata odpowiedziała siostra. Została zgwałcona na oczach wsi

Miliarder zeznał jednak, że cała sytuacja to… wypadek. Stwierdził, że tylko pochylił się nad śpiącą dziewczyną. Wtedy miał się potknąć ii upaść na nią.

Jestem delikatny. Tylko upadłem, ale do niczego między mną a tą dziewczyną nie doszło – zapewniał.

Obecność swojego nasienia tłumaczył wcześniejszym stosunkiem z inną kobietą.

Prowadzącemu rozprawę sędziemu Martinowi Griffithowi w zupełności to wystarczyło. Cała rozprawa trwała zaledwie 30 minut i zakończyła się uniewinnieniem.

Warto przeczytać: Imigrant, który w bestialski sposób maltretował pasierbicę, usłyszał wyrok w zawieszeniu

Podziel się