Szukaj

Haniebne nagranie z Niemiec. Schultz składa kondolencje po zamachu, a tymczasem za jego plechami… [WIDEO]

21-08-2017 21:32
Schultz i koleżanka Fot. Markus Ripfl‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Po zamachu terrorystycznym w Barcelonie kolejni europejscy politycy wyrażali „ubolewanie” i składali kondolencje rodzinom ofiar. Jednak nie wszyscy byli w stanie zachować należytą powagę.

Po czwartkowych ataku dokonanym w Barcelonie, w którym zginęło kilkanaście osób, a ponad 130 zostało rannych, oświadczenie wydał m.in. Martin Schulz, przewodniczący partii SPD i jeden z kandydatów w wyborach kanclerskich w Niemczech. Znany polityk nie był jednak osobą, która podczas przemówienia przykuła największą uwagę mediów i widzów.

Eva Högl, partyjna koleżanka Schulza, która stała za jego plecami, zszokowała wszystkich swoim zachowaniem. Działaczka SPD zdecydowanie nie wyglądała jak osoba, która przejęła się ogromną tragedią, jaka miała miejsce w Barcelonie. Polityk żartowała, uśmiechała się, machała rękami do znajomych i raczej na brak dobrego humoru nie narzekała.  

Koniecznie przeczytaj: Po zamachu w Barcelonie tak ocieplają wizerunek muzułmanów. Nawet ustawiła się kolejka… [WIDEO]

Czytaj też: Po zamachu w Barcelonie „Charlie Hebdo” punktuje islam. Trafny komentarz satyryków wywołał oburzenie... europejskich mediów [FOTO]

Warto przeczytać: Atak piłą łańcuchową w Szwajcarii. Kilka osób rannych [WIDEO + FOTO]

Podziel się