Szukaj

Skandaliczne wypowiedzi przeciwko Polsce i Polakom w PE. Unijni lewacy nazywają nas faszystami. Ale te odpowiedzi to prawdziwy nokaut [WIDEO]

15-11-2017 22:37
Debata ws. Polski screen
Podziel się

W Europarlamencie miała miejsce kolejna już debata na temat praworządności w naszym kraju. Przegłosowano także rezolucję przeciw Polsce. To kolejny już raz, kiedy unijni politycy otwarcie mieszają się w sprawy naszego kraju. Tym razem oprócz zarzutów o łamanie zasad państwa prawa pojawiły się oskarżenia o „faszyzm”.

Kłamliwe doniesienia zachodniej prasy na temat Marszu Niepodległości stały się wygodnym pretekstem dla unijnych polityków do jeszcze większych ataków na nasz kraj. Guy Verhofstadt w skandalicznych słowach podsumował patriotyczną manifestację przekonując, że „60 tysięcy faszystów, neonazistów i zwolenników supremacji białej rasy przemaszerowało 300 km od Auschwitz”.

Koniecznie przeczytaj: Kolejny atak Timmermansa na Polskę w PE. Przebili go jednak Thun, Boni i Kudrycka [WIDEO]

Czytaj też: Nie tylko Węgry poparły nas w PE. Czeski polityk bronił Polski. Przypomniał unijnym elitom niewygodny fakt [WIDEO]

Podobnie wypowiadali się inni lewicowi politycy, a słowo „faszyzm” pojawiało się w kontekście Polski niemal co chwilę. Jedna z wypowiadających się feministek stwierdziła m.in., że faszystowski jest także polski rząd.

Hipokryzja skrajnej lewicy wyszła na jaw, kiedy grupa posłów skupionych w grupie Zjednoczonej Lewicy Europejskiej wniosła o poprawkę do rezolucji przeciwko Polsce, zgodnie z którą Parlament Europejski miałby: „potępić środki represji i akty prześladowania politycznego ze strony władz Polski, wymierzone przeciwko komunistom, antyfaszystom i innym demokratom”. Niestety to nie jest żart.

Absurdalne i skandaliczne zarzuty kierowane przeciwko Polsce spotkały się z ostrą odpowiedzią ze strony polskich europosłów. Poniżej niektóre z nich.

Poniżej można obejrzeć szerszy fragment debaty w Europarlamencie.

Warto przeczytać: Polska poseł zmiażdżyła lewaków w PE. Wyśmiała jedną z feministek i ostro odpowiedziała komunistom [WIDEO]

Podziel się