Szukaj

Skandaliczna okładka niemieckiej gazety z Jezusem [FOTO]

13-04-2017 21:31
Obrazoburcza okładka niemieckiej gazety z Jezusem na swastyce Fot. Cezary Gmyz / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Wydaje się, że nawet w obliczu kolejnych zamachów terrorystycznych dokonywanych przez islamistów w Niemczech, cześć tamtejszych mediów i tak za największy problem uważa chrześcijaństwo, zwłaszcza, że tę religię można atakować i wyśmiewać bez obaw o krwawy odwet jej wyznawców.

Wielkanoc to najważniejsze dla chrześcijan święto w roku. Wykorzystał to niemiecki magazyn satyryczny „Titanic”, który zapewne, aby wywołać skandal i przyciągnąć uwagę kupujących, zamieścić na okładce pisma Chrystusa ukrzyżowanego na… swastyce.

Bluźnierczą grafikę, która uderza w uczucia religijne chrześcijan, skomentował polski korespondent TVP w Niemczech, Cezary Gmyz:

Patrząc na tą okładkę, aż robi się niedobrze. Gdyby w ten sposób obrażono Mahometa, to Europa zapłonęłaby natychmiast od wybuchów.

Koniecznie przeczytaj: Niemieckie media w żałobie po spotkaniu Merkel z Trumpem. Wymowny materiał ZDF [WIDEO]

Czytaj też: Drastycznie nagranie. Muzułmanie zlinczowali studenta za „bluźnierstwo” wobec Allaha [WIDEO +18]

Przypomnę tylko, że duński rysownik, który narysował Allacha z dynamitem na głowie został zastraszony i do tej pory ukrywa się przed islamistami. Chrześcijaństwo na tej skandalizującej okładce nie straci, natomiast cała sytuacja pokazuje na jakiej równi pochyłej znajduje się Europa Zachodnia.

Okładka niemieckiej gazety

Warto przeczytać: „Kaczyński nie potrafi rozmawiać przez telefon”? Kto się ośmieszył? Prezes PiS czy… media? [FOTO]

Podziel się