Szukaj

Egipski rezydent zabrał telefon i torebkę Magdalenie Żuk? Jej siostra publikuje nagranie [WIDEO]

07-06-2017 21:31
Magdalena Żuk Facebook
Podziel się

Choć od tragicznej śmierci 27-letniej Polki w Egipcie minął już ponad miesiąc, to nadal nie wiadomo, jak naprawdę i dlaczego zginęła Magdalena Żuk. Jej siostra opublikowała na Facebooku nagranie, które ma rzucać nowe światło na sprawę.

Zdaniem siostry Magdaleny Żuk, na opublikowanym nagraniu widać, jak egipski rezydent biura podróży Mahmoud K. odbiera Polce telefon i torebkę. W ten sposób mężczyzna miał uniemożliwić Magdzie samodzielny kontakt z rodziną i znajomymi.

Oglądajcie z dźwiękiem, nawet zdaniem naszej telewizji to rezydent M. zabrał Magdzie Torebkę i telefon! Ludziska, proszę Was myślcie, czy ktoś widział cały ten film w polskiej telewizji??? Dla jasności, Magda na tym ujęciu nie chciała uciec, cały czas szła w kierunku rezydenta, żeby odzyskać swój telefon:( Pan EM, opiekun naszej turystki … chwilowo na urlopie decyzją biura turystycznego. Proszę, udostępniajcie dalej, skoro nie z telewizji, to może z internetu ktoś się dowie co się tam naprawdę działo… - pisze siostra tragicznie zmarłej 27-latki.

Koniecznie przeczytaj: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Czytaj też: „Fakt” ujawnia nagranie z Rutkowskim. Tak wyjaśniał śmierć Magdaleny Żuk? [WIDEO]

Warto przeczytać: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Podziel się