Szukaj

Seria gwałtów w szwedzkim Värmland. W ciągu jednego weekendu doszło do czterech napaści. Nieznana tożsamość sprawców

31-10-2018 13:51
Szwecja Fot. Stefan Lins / flikcr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Jak poinformował portal Voice of Europe, w miniony weekend w regionie Värmland, leżącym w południowo-zachodniej Szwecji, doszło do czterech gwałtów. Trzy z nich dokonano w pobliżu klubu nocnego w Karlstad oraz wewnątrz tego budynku.

Z relacji mediów wynika, że policja poszukuje świadków, który pomogliby w ustaleniu tożsamości sprawców jednego z gwałtów, do którego doszło w pobliżu klubu nocnego w Karlstad.

Funkcjonariusze na swojej stronie internetowej opublikowali opis zgwałconej kobiety oraz zwrócili się o prośbą o kontakt do świadków tego zdarzenia:

Kobieta ma 175 cm wzrostu i ma długie brązowe włosy. Miała na sobie jasnobeżowy płaszcz o długości 3/4 i ciemną torbę na ramieniu.(...) Szukamy kontaktu z ludźmi, którzy mogli widzieć tę kobietę, w nadziei, że będą potrafili opisać mężczyznę, który był w jej towarzystwie.

Koniecznie przeczytaj: Niemiecka policja zatrzymała imigranta z Erytrei. Odpowie za gwałty na kobietach i zwierzętach

Czytaj też: Szwecja: Nieudane obrzezanie niemowlaka. Podczas zabiegu spalono laserem penis

Młoda kobieta uczestniczyła w piątek w imprezie zorganizowanej z okazji Halloween. Kiedy wracała do domu, nieznany mężczyzna zaczął iść za nią. Gdy podszedł do niej, zaczął składać jej różne propozycje, na które ona reagowała odmową. Wówczas poirytowany mężczyzna rzucił się na nią i zgwałcił. Co prawda, ofiara próbowała się wyrwać, ale nie była w stanie uwolnić się od napastnika.

Do dwóch innych gwałtów doszło wewnątrz klubu nocnego w Karlstad.

Warto przeczytać: Szwecja: Policja znalazła ciało 24-letniej Polki. Zaginęła w niejasnych okolicznościach kilka miesięcy temu

Podziel się