Szukaj

Arnold Schwarzenegger opublikował zdjęcie ze spotkania przewodniczącym KE. Internet zalała fala prześmiewczych komentarzy [foto]

20-08-2018 18:52
Schwarzenegger i Juncker Fot. Arnold Schwarzenegger / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Popularny hollywoodzki aktor Arnold Schwarzenegger opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze swojego niedawnego spotkania z przewodniczącym Komisji Europejskiej, Jean-Claude Junckerem. Wielu internautów bardzo szybko zwróciło uwagę na pewien szczegół, mianowicie kieliszki trzymane w rękach przez obydwu rozmówców.

Arnold Schwarzenegger, który posiada już duże doświadczenie polityczne (przez 8 lat sprawował urząd gubernatora Kalifornii), spotkał się z przewodniczącym Komisji Europejskiej, by porozmawiać z nim na tematy natury politycznej i ekonomicznej. Jak napisał w swoim tweecie, w którym zamieścił również pamiątkową fotografię ze spotkania, rozmowa była bardzo udana:

Wspaniałe spotkanie i fascynująca rozmowa z Junckerem o wszystkim, zaczynając od czystej polityki, a kończąc na sprawach ekonomicznych.

Koniecznie przeczytaj: Warszawa: To zdjęcie podbiło dzisiaj internet. „W tej sytuacji kierujący są w Tetrisie” [foto]

Czytaj też: Unijna rzeczniczka praw obywatelskich opublikowała raport ws. decyzji KE. Mocne zarzuty

Internauci bardzo szybko zwrócili uwagę na fakt, iż obydwaj politycy trzymają w rękach kieliszki. W związku z niedawnymi problemami szefa KE (zataczanie się podczas szczytu NATO w Brukseli, które tłumaczył później rwą kulszową) w komentarzach natychmiast pojawiły się żarty odnoszące się do nadużywania alkoholu przez tego unijnego polityka:

Dostałeś od niego standarowy prezent?   

Picie z JC Drunckerem. 

Uważaj na jego plecy.

Warto przeczytać: Unia Europejska zamierza zaostrzyć przepisy prawa autorskiego. Chce wprowadzić zakaz publikowania selfie ze stadionów

Podziel się