Szukaj

Ruchome schody wciągnęły maluchowi rękę i zmiażdżyły palce. Rodzice zostawili dzieci w galerii handlowej bez opieki [wideo]

23-05-2018 19:27
Wypadek w galerii handlowej Fot. Liveleak / plokiju / screen
Podziel się

Dwójka maluchów beztrosko bawiła się w galerii handlowej w Chinach. Dzieci przyszły razem z rodzicami, jednak ich opiekunowie spuścili je na dłużej z oczu. Niestety, zabawa przy ruchomych schodach zakończyła się tragicznie.

Kamery monitoringu zarejestrowały zabawę dwójki dzieci w galerii handlowej. W pewnym momencie maluchy uznały, że pobawią się na ruchomych schodach. Ich wygłupy okazały się tragiczne w skutkach.

Młodsze dziecko wjeżdżało na górę, leżąc głową w dół. Z tego powodu nie zdążyło wystarczająco szybko zareagować, gdy schody zaczęły się chować pod osłoną na szczycie. W efekcie ręka malucha została wciągnięta. Jego starszy brat próbował mu pomóc, jednak bezskutecznie, postanowił więc zawołać dorosłych.

Koniecznie przeczytaj: UOKiK: Inspekcja Handlowa przeprowadziła kontrolę jakości surowego mięsa. W 23% przypadków wykryto spore nieprawidłowości

Czytaj też: Chiny: Matka w ostatniej chwili ratuje syna przed spadającym samochodem [WIDEO]

Choć pracownicy pobliskich sklepów wyłączyli ruchome schody, ręka dziecka utkwiła na dobre. Na miejsce wezwano więc straż pożarną, która musiała rozebrać część mechanizmu. Dopiero wtedy chłopiec mógł zostać uwolniony.

Ochrona zdradziła, że dziecko zostało przewiezione do szpitala ze względu na stan dłoni. Wiemy również, że w momencie wypadku rodziców nie było w pobliżu swoich dzieci.

Poniżej nagranie z wypadku:

Warto przeczytać: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

Podziel się