Szukaj

Dramatyczna rozmowa z rodzicami jednej z ofiar zamachu w Berlinie i ich wiadomość dla Angeli Merkel [WIDEO]

25-12-2016 13:52
Ojciec jednej z ofiar zamachu w Berlinie z przesłaniem dla Merkel Fot. Face of a dying Nation / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Starsze małżeństwo udzieliło krótkiego wywiadu niemieckiemu dziennikarzowi na Breitscheidplatz - miejscu, w którym doszło do poniedziałkowego zamachu terrorystycznego. Rodzice jednej z ofiar tych tragicznych zdarzeń mieli jednoznaczny przekaz dla kanclerz Angeli Merkel.

Niemiecki dziennikarz zapytał starsze małżeństwo, dlaczego przyszli na miejsce zamachu. Załamana kobieta początkowo nie była nawet w stanie udzielić odpowiedzi. Mężczyzna odpowiedział, że jedną z ofiar terrorysty był ich syn, który został poważnie ranny, po chwili jego matka dodała, że znajduje się on obecnie w stanie śpiączki.

Ojciec ofiary „podziękował” Merkel, dodając, że nigdy już na nią nie zagłosuje. Dodał, że ma też nadzieję, że cała jego rodzina i wszyscy przyjaciele zachowają się podobnie.

Koniecznie przeczytaj: Ciężarówka z zamachu w Berlinie… eksponatem w muzeum?

Czytaj też: Po zamachu w Berlinie Niemcy mają nowego bohatera. Jest nim... imigrant z Libanu

Warto przeczytać: „To była osoba typu Polak” Zadziwiające słowa, które padły w relacji z zamachu w Berlinie w stacji TVN24 [WIDEO]

Podziel się