Szukaj

Okultystyczne stowarzyszenie zorganizowało sabat czarownic. To reakcja na malejące poparcie dla Władimira Putina [wideo]

11-02-2019 18:06
Sabat czarownic w Moskwie Fot. euronews / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Okultystyczne stowarzyszenie Imperium Najpotężniejszych Wiedźm zorganizowało w Moskwie sabat, aby podczas tego wydarzenia wysłać pozytywną energię prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi, który w styczniu br. osiągnął rekordowy spadek poparcia społecznego.

Wspomniany sabat odbył się w ubiegłym tygodniu, gdy dziesiątki kobiet, które nazywają siebie wiedźmami i czarownicami spotkały się w jednej z moskiewskich kamienic.

Założycielką „Imperium” jest „legendarna wiedźma” Aliona Polyń, która oficjalnie zarejestrowała magiczne stowarzyszenie w Ministerstwie Sprawiedliwości w połowie stycznia bieżącego roku. W rozmowie z mediami przyznała, że rytuały wykonane podczas sabatu miały wspomóc prezydenta Władimira Putina:

Koniecznie przeczytaj: Niezwykle kontrowersyjne słowa Angeli Merkel. Niemiecki dziennikarz pyta: „A co z Polską?”

Czytaj też: To nagranie to hit. Nie dał sobie odholować auta. Wszedł na lawetę i… uciekł [wideo]

Poparcie dla prezydenta najpierw spada, potem rośnie. Na zmniejszenie poparcia wpływa opozycja, sytuacja, gdy w każdej chwili można nagrać wideo i wrzucić na YouTube, czy jeszcze gdzieś, gdzie można o prezydencie pisać źle. Mamy siłę, chcemy wesprzeć prezydenta we wszystkich jego sprawach i działaniach, aby to przyniosło dobro nie tylko Moskwie, Rosji, ale również całemu światu. Akurat nadchodzi ten moment, kiedy właśnie tacy ludzie jak my powinni go wesprzeć.

Z kolei „wrogom Rosji” wiedźmy wysłały klątwy. Nie wiadomo jednak kim oni są, ponieważ kobiety nie zdradziły tej tajemnicy.

W styczniu br. Władimir Putin cieszył się rekordowo niskim poparciem. Prokremlowski ośrodek badawczy WCIOM podał wówczas, że wynosi ono 33%.

Warto przeczytać: Niecodzienny obrazek w Rosji. Samochód utknął w śniegu. Auto wyciągnął… wielbłąd [wideo]

Podziel się