Szukaj

Rosyjska aktorka spoliczkowała kobietę na wizji. Wcześniej ta obraziła jej syna z zespołem Downa [wideo]

28-09-2018 22:49
Rosyjska gwiazda spoliczkowała kobietę na wizji Fot. MY NEWS TV/Evelina Bledans / You Tube/Instagram / screen
Podziel się

Rosyjska aktorka Evelina Bledans w czasie telewizyjnego programu opowiadała o późnym macierzyństwie. Jedna z kobiet skrytykowała ją, dodając, że „społeczeństwo nie potrzebuje kolejnych chorych dzieci”. Bledans, która ma syna z zespołem Downa, po tych słowach nie wytrzymała.

W popularnym programie „Live” na antenie Rosja 1 dyskutowano o tym, w jak późnym wieku można mieć dzieci. Wypowiadała się na ten temat między innymi aktorka Evelina Bledans. 49-letnia gwiazda jest aktualnie w trzeciej ciąży w wyniku zapłodnienia in vitro. W 2012 r. również dzięki tej metodzie urodziła syna, który ma zespół Downa.

Nawiązała do tego jedna z kobiet, zaproszonych do programu. Skrytykowała aktorkę za to, że zaszła w ciążą, aby mieć córkę.

Koniecznie przeczytaj: W tym kraju nie rodzą się dzieci z Zespołem Downa. Wszystkie od razu są… zabijane

Czytaj też: Poruszający głos w obronie nienarodzonych dzieci. Słowa amerykańskiego aktora z zespołem Downa wzruszyły senatorów na Kapitolu [WIDEO]

To niebezpieczne, by rodzić w wieku 35-40 lat, a co dopiero jak ma się 49

- powiedziała Elena Liebiediewa, szefowa jednego z moskiewskich teatrów.

Czy chcesz mieć kolejne chore dziecko? Urodzisz kolejne dziecko z zespołem Downa?

- pytała Liebiediewa.

Nikt nie potrzebuje takiego dziecka, ani społeczeństwo, ani ty

- dodała.

Po tych skandalicznych słowach Bledans nie wahała się ani chwili. Wstała i uderzyła kobietę, która zaatakowała jej dziecko.

Po spoliczkowaniu Liebiediewej powiedziała:

To za moje dziecko.

Aktorka podkreśliła, że można ją atakować, ale nie pozwoli na obrażanie swojego dziecka.

Postawa Bledans spotkała się z poparciem pozostałych osób w studiu. Jedna z kobiet, lekarka, powiedziała, że jak Liebiediewa zachoruje i trafi do niej, to może wtedy od niej również usłyszeć, że „nikt jej nie potrzebuje”.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: To nagranie obejrzało już prawie 4 miliony internautów – wzruszająca akcja 50 mam, które wychowują dzieci z zespołem Downa [wideo]

Podziel się