Szukaj

Rodzina zamordowanej przez imigranta nastolatki prosi uczestników pogrzebu o... pieniądze dla uchodźców!

07-12-2016 22:37
19-letnia Maria zamordowana przez Husseina K. Fot. Maria Ladenburger / Facebook
Podziel się

Bliscy zamordowanej w Fryburgu studentki zaapelowali do osób, które chcą wziąć udział w pogrzebie 19-latki, aby nie wydawać pieniędzy na kwiaty, ale w zamian wpłacać pieniądze na konto organizacji zajmującej się pomocą dla „uchodźców”. Przypomnijmy, że sprawcą zbrodni dokonanej na niemieckiej studentce okazał się 17-letni imigrant z Afganistanu.

17-letni Afgańczyk Hussein K. zamordował w Fryburgu w Niemczech 19-letnią Marię, córkę ważnego urzędnika unijnego Clemensa Ladenburgera. Dziewczyna w wolnym czasie angażowała się społecznie w pomoc dla imigrantów. Maria została zaatakowana, kiedy wieczorem wracała rowerem z imprezy. Śledczy badający okoliczności zbrodnie nie wykluczają, że dziewczyna wcześniej poznała swojego oprawcę w związku ze swoją pracą na rzecz uchodźców.

Koniecznie przeczytaj: Zamiast renty w wysokości 7650 zł Maria Kiszczak dostanie… 1300 zł

Czytaj też: Honorowe morderstwo popełnione w… Polsce. Pakistańczyk zabił Polkę, bo uciekła od niego z dziećmi

Teraz jej rodzina wzywa wszystkich do wspierania datkami stowarzyszenia Weitblick e-V, które zajmuje się we Fryburgu opieką nad uchodźcami. Numer konta organizacji podano w… nekrologu zamordowanej nastolatki.

Warto przeczytać: Wdowa po Kiszczaku z oburzeniem komentuje odebranie mu stopnia generalskiego: „To przerażająca decyzja” „Mój mąż był polskim bohaterem” [WIDEO]

Podziel się